در آمد مالی متوسط در آمریکا و برخی نکات مهم در مورد پرداخت مالیات این گروه!

83

در آمد مالی متوسط در آمریکا و برخی نکات مهم در مورد پرداخت مالیات این گروه : کاملا واضخ است که مالیات پرداختی افراد در آمریکا بر اساس در آمد آنها می باشد .

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از کانال تلگرامی ((آشنایی با قوانین مالیاتی- Tax Return Farsi))  در این بین شرایطی وجود دارد که برخی از خانواده ها با در آمد متوسط می توانند از آنها استفاده کنند تا مالیات کمتری بپردازند که در ادامه مطلب به آن پرداخته ایم.

قابل توجه خانواده هایی که درآمد متوسطی دارند:
اگر امکان انتخاب دریافت بخشی از درآمد خود را در پایان سال جاری یا ابتدای سال ۲۰۱۹ دارید، ممکن است به نفع شما باشد که بخشی از درآمد خود را در ماه های ابتدائی سال ۲۰۱۹ دریافت کنید تا بتوانید از Earned Income Tax Credit استفاده کنید.
برای اینکه یک خانواده بتواند از این کردیت استفاده و مالیات کمتری پرداخت و احتمالا مبلغی را هم از دولت دریافت کند، درآمد آن خانواده در سال ۲۰۱۸ نباید از مبالغ زیر بیشتر باشد:
👈زن و شوهر بدون فرزند: ۲۰۹۵۰دلار. (۵۱۹دلار کردیت)
👈زن و شوهر با یک فرزند: ۴۶۰۱۰ دلار. (۳۴۶۱دلار کردیت)
👈زن و شوهر با دو فرزند: ۵۱۴۹۲ دلار. (۵۷۱۶ دلار )
👈زن و شوهر با سه فرزند یا بیشتر: ۵۴۸۸۴ دلار. (۶۴۳۱)
اگر دریافتی های شما به گونه ای است که می توانید بخشی از دریافتی خود را به سال ۲۰۱۹ موکول کنید تا درآمد خود را زیر سقف تعیین شده نگه دارید، به نفع شما است که از دریافت آن درآمد در ماه های پایانی ۲۰۱۸ خودداری و آن را به ماه های ابتدائی ۲۰۱۹ موکول کنید تا بتوانید از مزیت این کردیت استفاده کنید.

💰این کردیت refundable است یعنی اگر بدهی مالیاتی شما کمتر از مبلغ کردیتی باشد که به شما تعلق می‌گیرد، دولت مابه‌التفاوت را به شما پرداخت خواهد کرد و نهایتا نه تنها مالیاتی نمی پردازید بلکه مبلغی را هم‌از دولت دریافت می کنند.

انتشار توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع :  کانال تلگرامی ((آشنایی با قوانین مالیاتی- Tax Return Farsi))

در آمد مالی

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!