درد دل قهرمان دنيا بعد از آمدن به امريكا

ايمان حاجي هاشمي در آمريكا
340

من پناهنده نیستم، گناه من فقط گره کردن مشتم بود ….

خیلی از دوستان سوال میکنند که چرا خبر مربیگری تو در هیچ خبرگزاری رسمی ایران منتشر نشد، میخام به اطلاع شما عزیزان برسونم، فدراسیون جوجیتسو امریکا در نامه ای رسمی مربیگری بنده رو به وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسيون ورزشهای رزمی ارسال کرده ولی چرا انتشار پیدا نکرد!؟

ايمان حاجي هاشمي در آمريكا
ايمان حاجي هاشمي در آمريكا

وقتی از فدراسیون ورزشهای رزمی سوال کردم حسین عابدی مدیر تیمهای ملی فدراسیون رزمی گفت از انجمن جوجیتسو ایران آمده بودند فدراسیون و به ما اطلاع دادند که شما پناهنده امریکا شدی و به دلیل شرایط بد فدراسیون و روابط اخیر ایران و امریکا صلاح دیدیم این خبر رو منتشر نکنیم چونکه برای خود شما بد خواهد شد!!
اقایان فدراسيون رزمی چطور این موضوع میتوانست برای من بد بشه؟؟
اقای رستمیان کاملا از این موضوع ابراز بی اطلاعی کرد، پس این وسط چه کسی به اسم انجمن جوجیتسو با اقای حسین عابدی صحبت کرده؟
نمیدونم این شایعات رو چه کسی و با چه هدفی درست میکنه شاید واقعا دوست ندارند به ایران برگردم و پناهنده بشم؟؟
وقتی اقای محمود رشیدی رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی شد پیام تبریک رئیس فدراسیون جوجیتسو امریکا رو تیتر اول تمام روزنامه هاو خبرگزاری ها کردند، در جواب کارهای این اقایان فقط باید بگم متأسفم…
به شخصه و با تمام وجود کشورم رو دوست دارم ولی رفتم وقتی دیدم حق یک بچه شهرستانی که سالها آرزوی پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد استعداد این ورزش است و هدفش بالا بردن پرچم کشور، ساعت‌ها در اتوبوس ایران پیما مینشیند و مادرش با دست‌هایی رو به آسمان و قلبی لرزان بدرقه میکند اورا که سالم برسد… و اینگونه ناحقی و ناعدالتی….

 

ايمان حاجي هاشمي در آمريكا
ايمان حاجي هاشمي در آمريكا


رفتم وقتی دیدم بجای پشتوانه سازی و استعداد یابی کمیته جذب قهرمانهای ورزشهای دیگر را دارند تا مدال آوری کنند و دیدیم…. بعد هم بگویند این است نتایج ما….
رفتم وقتی دیدم ورزشکارانی که برای یک مسابقه برون مرزی فراموش میکنند مربیان خود را و مربیانی که فراموش می شوند و واقعا چه کنند؟
رفتم وقتی دیدم ورزشکاری که سالها برای این کشور زحمت کشیده باید با تن ماهی و پرداخت بلیط خودش به مسابقات جهانی برود و مسابقاتی که حفظ پرچم بوده و بلیطی که برای خیلی ها یکطرفه ماند…
رفتم وقتی دیدم ثمره چندین سال تلاش شبانه روزی ام را براحتی به فنا دادند، ورزشکارم را با ناباوری بازنده اعلام کردند و نفسی از من بند آمد که نگو وو….

ايمان حاجي هاشمي در آمريكا
ايمان حاجي هاشمي در آمريكا


رفتم وقتی دیدم یک شبه کسی شد مربی تیم ملی و بازهم سکوت….
رفتم چون دورویی دیدم از هم تیمی هایم کسانی که حتی رحم نکردند به کسی که برایشان زحمت کشیده و بود و با وزش باد تغییر مسیر میدادند و میدهند…
رفتم چون کم ندیدم از اینطور کارها و گناه من فقط گره کردن مشتم بود و همه میدانند و خدا میداند و خودتان میدانید که این کار ظلم مطلق بود.

و تو ای جانم دوست داشتنت به کنار ولی اینقدر قصه از مرام و معرفت و مشتی گری نگو…
من نه پناهنده ام نه وطن فروش و نه مثل شماها ….

ایمان حاجی هاشمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!