درآمد زایی در آمریکا فقط با راه رفتن ! این شرکت برای هر قدم زدن شما پول میده

 

درآمد زایی در آمریکا فقط با راه رفتن ! این شرکت برای هر قدم زدن شما پول میده :شاید اگر کسی به شما بگویید برای ورزش کردن باید راه بروید و تحرک زیاد داشته باشید شاید امری سخت و مشکل برای شما باشد اما اگر بگوییم برای هر قدمی که بر میدارید به شما پول میدهیم این کار برای شما بسیار آسان تر میشود.

این دقیقا ایده است که پشت نرم افزار Sweatcoin  قرار دارد.به گزارش سایت ایرانیان آمریکا و به نقل از Dailymail این نرم افزار با استفاده از سنسور های پیشرفته ای فون هر حرکت صاحبش را زیر نظر خواهد داشت تا کسی نتواند از این نرم افزار سو استفاده کند.

درآمد زایی در آمریکا

razagi-final

درآمد زایی در آمریکا فقط با راه رفتن ! این نرم افزار جایزه خود را به وسیله چیزی به نام sweatcoins پرداخت میکند که میتوانند در فروشگاه های خاصی این امتیازات را تبدیل به وسیله مورد نظرشان کنند .جایزه ها شامل کفش های مخصوص دو Vivobarefoot و لباس های Kymira infra-red  و کلاس های بدن سازی Wonderush و یا BOOMCycle میباشد.

برای دانلود اپلیکیشن به اینجا کلیک کنید و شروع کنید به پول ساختن

تمام این کسب کار به هدف سلامتی و ارزش نهادن تحرک و ورزش میباشد یکی از دست اندر کاران این نرم افزار میگوید : در حقیقت sweatcoin  به سمت مسیری میرود که مرزهای چاقی در سراسر دنیا را به سرعت جا به جا کند. Sweatcoin هم اکنون  در اپ استور قابل دسترس است و سیستم جایزه کنونی برای هر 1000 قدم یک  سویت کوین است.

توضیحات در مورد این اپلیکیشن و نحوه عملکرد آن را در ویدیوی زیر ببینید

عضويت  در ایرانیان آمریکا

پیش بینی این نرم افزار و در حقیقت هدف این نرم افزار این است که مردم را به قدم زدن بین 5 تا 10 هزار قدم در هر روز مشتاق کند.ورژن اندروید این نرم افزار به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت و به زودی در بیشتر کشور ها شروع به کار خواهد کرد. شما با استفاده چند هفته ای از این نرم افزار میتوانید امتیاز لازم برای محصولات و خدمات مختلف را کسب کنید.اگر ایده این نرم افزار به موفقیت بیانجامد ممکن است شرکت های بیمه از این نوع جایزه الکترونیکی برای نوعی هدیه به فعالیت های فیزیکی استفاده کند.

البته در کنار این نرم افزار تعدادی کمپانی های دیگر همچون بیت واک نیز در این ضمینه فعالیت میکنند اما نکته قابل توجه در سوویت کوین این است که این نرمک افزار تمام تلاش خود را برای جلوگیری از هرگونه تقلب و دستکاری انجام داده است و به هیچ عنوان به کاربران این اجازه را نمیدهد که بدون حرکت واقعی فیزیکی امتیاز و سکه دریافت کنند.با توجه به سابقه خوب این کمپانی در گذشته انتظار میرود که این نرم افزار هم بتواند به موفقیت قابل توجهی برسد.

درآمد زایی در آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : Dailymail

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

مشمولان سربازی

مشمولان سربازی که در خارج از ایران به سر می برند آیا اجازه ورود به ایران را دارند؟

  مشمولان سربازی که در خارج از ایران به سر می برند آیا اجازه ورود ...

error: Content is protected !!