دختر مدل دالاسی که خودش را پر تلاش معرفی میکرد دزد از آب درآمد!!

 

دختر مدل دالاسی که خودش را پر تلاش معرفی میکرد دزد از آب درآمد : مدل و پیش خدمتی که همیشه برای معرفی خود از جمله دختری که سخت کار میکند استفاده میکرد اخیرا به دلیل اینکه همسایه ها وی را با بسته ای دزدی از اجناس مردم شناسایی کردند بازداشت شد.

Kelli Russell که 33 سال سن دارد پنجشنه شب به دلیل تخلفات رانندگی و سرعت زیاد و همچنین رانندگی خشن بدون گواهینامه دستگیر شد و پس از آن پلیس مشغول بازرسی منزل وی شد و در کمال تعجب مقدار بسیار زیادی از وسایل مسروقه پیدا شد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از NYPOST مسئله شگفت انگیز در مورد این اتفاق این بود که برای انتقال این وسایل از منزل وی به ایستگاه پلیس مامورها مجبور شدند دو ماشین پلیس را همانند یک کامیونت پر کنندتا بتوانند وسایل را انتقال دهند.

razagi-final

 

هنگامی که این دختر در حال انتقال بسته ها به منزلش بود توسط دوربین های امنیتی تصویرش ضبط شد و همین امر در تثبیت اتهام وی کمک بسیار موثری کرد اگرچه که به زودی شهادت همسایگان وی بعد از اینکه از داستان با خبر شدند کار را برای ماموران پرونده بسیار راحت تر کرد و آنها تصویر وی را نیز در ویدوها تشخیص دادند.

 

یکی از همسایگان وی در این باره گفت من همیشه او را به عنوان یک دختر خوب تصور داشتم و الان واقعا در شک هستم.

همین شخص نیز اظهار داشت که بسیاری مواقع راسل را در حال جا به جا کردن تعدادی بسته مشاهره کرده است.

متاسفانه این دختر یک صفحه اینترنتی نیز برای جمع کردن کمک های مردمی باز کرده بود تا بتواند از این طریق برای خود یک ماشین بخرد که از این روش توانسته بود 300$ نیز جمع کند.

پلیس هم اکنون به دنبال کسانی است که قربانی سرقت این دختر قرار گرفتند و به زودی مشخص میشود دقیقا چه مقدار وسیله سرقت کرده است.

 

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : NYPOST 

دختر مدل

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

عضويت  در ایرانیان آمریکا

 

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!