دختر شایسته ناشنوا سابق به خاطر حذف سمعکش ازتبلیغ کمپانی جنجال به پا کرد

 

 

دختر شایسته ناشنوا سابق به خاطر حذف سمعکش ازتبلیغ کمپانی جنجال به پا کرد. Simone Botha Welgemoed که 27 سال سن دارد از سال 1992 و بدو تولد ناشنوا بوده و پذیرفته است که باید از سمعک حلزونی برای شنیدن کمک بگیرد اما بعد از اینکه وی مدل کمپانی ویرجن شد ظاهرا بقیه با او هم عقیده نبودند! بعد از عکاسی یک تبلیغ برای ان کمپانی سیمون متوجه شد که سمعک او در عکس های گرفته شده فتوشاپ شده است و این قضیه او را بسیار خشمگین کرده است.

Botha Welgemoed که در سال 2012 تاج بانوی ناشنوای سال را بر روی سر گذاشت میگوید: به طرز وحشتناکی شکه شده ام انگار کسی ظرفی از آب یخ را روی سر من ریخته است.وقتی خواهرم من را در تبلیغ اینستاگرام ویرجین تگ کرد آنچه را که میدیدم باور نمیکردم. من به صورت مادرزادی ناشنوا به دنیا آمدم واز 22 ماهگی سمعک استفاده میکنم و بدون سمعک هیچ چیزی نمیشنوم . من جوانترین شخص در افریقای جنوبی بودم که سمعک استفاده کرده است.

دختر شایسته در ادامه گفت: عکسی که در بالا از من میبینید به صورت بیلبورد برای این کمپانی در همه جا پخش شده است اگر نمیدونید که اون جسم بالای گوش من چیه میتونم بهتون بگم که بله اون سمعک من هستش چیزی که باهاش تمام عمر زندگی کردم!اما نمیدونم اینبار چرا کمپانی بدونی هماهنگی با من تصمیم به حذف سمعک من از تصاویرم شد و چرا به یکباره داشتن سمعک یک مدل برای کمپانی مشکل افرین شده است !

razagi-final
sadaf-omidi

جای تبلیغ شما اینجاس

بهتره به همکاران در ویرجین بگم که بله هیچ چیز کامل نیست هیچ کس کامل نیست و هرکس امکان داره مشکلی داشته باشد! من خیلی خوشحال بودم که وقتی با سمعک در عکس های ویرجین حاضر میشوم باعث الهام و تاثیر گذاری روی افراد دیگر میشوم اما احساس میکنم که الان سمعک من باعث شرم شما شده است به حدی که مجبورید آنرا ادیت کنید!

بگذارید به شما این را بگویم ان چیزی که ادیت کردی بخشی از من بوده است و شما اینکار را بدون اجازه من گرفتید و من با این مسئله راحت نیستم! وی کمپانی را به این قضیه متهم میکند که زیبایی برای آنها ارجحیت بیشتری نسبت به واقعیت دارد و میگوید این کار آنها بی معنی است زیرا وقتی من را برای عکس ها انتخاب میکردند میدانستند که این نقص در من وجود دارد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

 دختر شایسته ناشنوا سابق به خاطر حذف سمعکش ازتبلیغ کمپانی جنجال به پا کرد. Simone Botha Welgemoed که 27 سال سن دارد از سال 1992 و بدو تولد ناشنوا بوده و پذیرفته است

دختر شایسته در پایان میگوید : کمپانی بلافاصله به پست فیس بوک من واکنش نشون داد و از من برای حضور در یک جلسه دعوت کردند آنها از تمام اتفاقات افتاده بسیار شرمنده بودند. آنها به سرعت تمام تبلیغ های ادیت شده را حذف کردند و عکس های اصلی را جایگزین آن کردند. در نهایت وی در پستی در فیس بوک اعلام کرد از اینکه پستش در فیس بوک نتیجه بخش بوده بسیار خوشحال هستم و حالا همه چیز سر جای خود است و همچنین مسئول طراحان عکس با من ملاقاتی داشته است و در مورد اتفاقی که افتاده از من عذر خواهی کرده است.

 

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : dailymail

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!