خیار های آلوده در شعبات کاستکو هشداری برای همه ساکنان آمریکا!

145

خیار های آلوده در شعبات کاستکو هشداری برای همه ساکنان آمریکا :بر اساس گزارش مرکز بهداشت ایالتی تحقیقات گسترده ای در مورد آلودگی سالمونلا که در خیار های واردتی از انگلستان موجود بوده است شروع شده است.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا این خیار ها غالبا در فروشگاه کاستکو به فروش رسیده است و تا کنون شش مورد بیماری بعد از مصرف این خیار های آلوده گزارش شده است که در مناطق King, Snohomish, Thurston, Yakima و Pierce counties در ایالت واشنگتن بوده اند.

بر اساس گزارش دپارتمان سلامت پنج نفر از این شش نفر از شعبه های مختلف کاستکو این خیار ها را خریداری کرده اند و این بسته ها به صورت تکی بسته بندی شده بودند و در سه بسته مجازا قرار گرفته بودند.

اگر شما در بین تاریخ Aug. 18 تا  Sept. 10 از این فروشگاه خیار خریداری کرده اید و هنور آنها را مصرف نکرده اید بلافاصله آنها را دور بیاندازید.

خوردن خوراکی های آلوده به سالمونلا موجب ابتلا به salmonellosis میشود و که یکی از مشترک ترین باکتری های به وجود آمده در غذا می باشد.

مهمترین عوارضی که بعد از آلوده شدن به این باکتری در بدن یک انسان روی می دهد اسهال، گدل پیچه ، و تب می باشد که بین ۱۲ تا ۷۲ ساعت بعد از مصرف این خوراکی ها در بدن انسان رخ می دهد.

دوره درمان این بیماری در افراد مختلف متفاوت است و بین چهار تا هفت روز مهمولا طول می کشد و غالبا افراد بدون هیچ پروسه پیچیده درمانی مداوا می شوند اما برخی افراد که تهوع در آنها مشکل ساز است باید برای درمان بیشتر برای مدتی در بیمارستان بستری شوند.

علاوه بر اینکه این مطلب یک مطلب هشدار دهنده برای همه افراد است اما همواره این مطلب را به همگان گوش زد می کند که حتما قبل از مصرف میوه و سبزی جات آنها را با دقت بشورید

 

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : FOX

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!