خوراکی جدید با طعمی به خصوص در فروشگاه های والمارت عرضه شده است!

 

خوراکی جدید با طعمی به خصوص در فروشگاه های والمارت عرضه شده است : در دنیای امروز زمانی که صحبت از طعم و مزه های نوین و خاص می شود ابتکار های جدیدی در خلق مزه های نوین مانند کره بادام زمینی و ژله ، لیمو و لیمه و پیتزای خیارشور به ذهن هر شخصی می افتد اما اخیرا محصولی جدید با طعمی متفاوت وارد بازار شده است که Dr. Pepper and baked beans نام دارد و شاید نتوان آن را با هیچ طعم دیگری مقایسه کرد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا این محصول را کمپانی والمارت به عنوان سورپرایز آخر تابستان به شعبه های خود ارسال کرده است و باعث به وجود آمدن سر و صدای زیادی در بین مردم و خریداران این فروشگاه شده است.

این محصول توسط کمپانی Serious Bean Co. تولید شده است و توزیع این محصول را مجموعه والمارت به عهده گرفته است که در وب سایت و فروشگاه های منتخب خود در حال فروش این محصول می باشد.

razagi-final

اما شاید جالب باشد که بدانید چه توضیحی در مورد این محصول میتوان داد . فروشگاه هایی که این محصول را عرضه می کنند در توصیف این محصول اینطور عنوان کرده اند که :

این محصول که با 23 طعم مختلف تولید شده است و Dr. Pepper برای مدت زمان طولانی یک راز به شمار میرفته است اما حالا این محصول در اختیار همه است و با وجود 23 طعم مختلف در آن می توان آن را با عنوان محصولی با طعم شگفت انگیز عنوان کرد . سس این محصول نیز شیرین و لذیذ است و هیچ نگه دارنده ای در آن استفاده نشده است طعم آن همیشه اصیل و جذاب است و همیشه میتوانید از خوردن آن لذت ببرید.

عبارت “Sweet and a bit Sassy.” که در توصیف این محصول استفاده شده است توجه بسیاری را برای خرید این محصول به خود جلب کرده است و اگر شما هم دوست دارید این محصول جدید را امتحان کنید میتوانید از طریق والمارت آن را تهیه کنید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

منبع : tiphero

خوراکی جدید

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!