خطوط هوایی آمریکا و بار دیگر مسافران گرفتار آن !

 

خطوط هوایی آمریکا و مسافران گرفتار بار دیگر! سایت ایرانیان آمریکا به نقل از abc News گزارش میدهدبار دیگر،  اکنون که کمتر از دو هفته از ویدیوی یک مسافر خون آلود درحال کشیده شدن روی زمین در یک هواپیمای خطوط هوایی ایالات متحده UNITED AIRLINE ،که باعث به وجود آمدن آتش بحث ملی در مورد برخورد صنعت هواپیمایی با مسافران میگذرد،حادثه دیگری که منجر به فرود اضطراری پرواز شد تعجب همگان را برانگیخت!

روز جمعه یک ویدیو در فیس بوک توسط Surain Adyanthaya پست شد که نشان میداد به خاطر یک مسافرپرواز 591 خطوط هوایی آمریکا(American Airline)از سانفرانسیسکو به دالاس،برخورد شدیدی بین خدمه پرواز و چند تن از مسافران در جلوی هواپیما پیش آمد در حالی که هواپیما هنوز در زمین سان فرانسیسکو بود.

این برخورد زمانی آغاز شد که یک خدمه پرواز یک STOLLER را از یک مسافر زن که آرژانتینی بود و به همراه دو فرزند کوچکش مسافرت میکرد، گرفت و برددر سه دقیقه این ویدئو برخورد خدمه پرواز با این زن را نشان نمی دهد، اما تقریبا در اوایل آن زن را در حال گریه کردن و درخواست جهت برگرداندن stoller را نشان میدهدخدمه پرواز، که به وضوح عصبانی بود، بااشاره انگشت خود به مسافر میگوید : هی، با توام! بس کن این کار رادراین حادثه پس از آن با یک مسافر مرد به دفاع از آن زن گریان، بلند شد و به خدمه نزدیک گردید و از او اسمش را پرسید و بعد با لحنی تند او را تهدید کرد. اما خدمه به او گفت که ساکت باشد چون از جریان خبر ندارد اما مسافر مرد گفت که جریان برایش مهم نیست مهم زن و بچه هستند که گریان و ناراحت شده اند. و چند نفر سعی کردند مسافر و خدمه را از برخورد دور نمایند.

razagi-final
sadaf-omidi

 پرواز خطوط هوایی آمریکا و مسافران گرفتار

عضويت  در ایرانیان آمریکا

در این حین به نظر میرسد خلبان میخواهد خدمه را آرام نماید.در طول این ویدئو، صدای گریه مسافر زن همچنان شنیده می شودبیست دقیقه پس از فرود آمدن این پرواز در دالاس، خطوط هوایی آمریکا سریعا واکنش نشان داد و برای این حادثه عذرخواهی کرد و گفت آنچه در این ویدئو هست ارزشی که ما به مسافران میدهیم و مراقبت ما را منعکس نمی کند. ما به خاطر ناراحتی هایی که برای این مسافر و خانواده اش و مسافران دیگر تحت تاثیر این واقعه ایجاد شد عمیقا متاسف هستیم و برایمان بسیار اهمیت دارد که در پرواز بعدی او و خانواده اش از هر لحاظ تحت مراقبت قرار گیرند،ما از او و خانواده اش پذیرایی ویژه خواهیم کرد و برایشان در سفرهای بین المللی بلیت های First class خواهیم گرفت. به طور خلاصه،واکنش این خدمه و کوتاهی از وظیفه خود ما را ناامید کرد و مادر حال بررسی علت این حادثه هستیم.

منبع: abcNews 

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!