حمله به مهمانی دانش آموزان در کالیفرنیا حداقل 12 کشته بر جای گذاشت+ویدئو!

 

حمله به مهمانی دانش آموزان در کالیفرنیا حداقل 12 کشته بر جای گذاشت : نیمه شب گذشته طی یک حادثه تاسف بار که در یک گردهمایی مخصوص دانش آموزان یک کالج بوده است اتفاق افتاد حداقل دوازده نفر کشته شده اند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا در این مهمانی صد ها دانش آموز حضور داشتند و قبل از اینکه مهاجم توسط ماموران از پای در بیایید موفق به کشتن این تعداد از مهمانان شد که یک معاون کلانتر نیز در بین کشته شده گان می باشد.

بر اساس گزارش شاهدان عینی قبل از اینکه کشتار شروع بشود در حوالی ساعت 23:30 روز گذشته در مهمانی نارنجک دود زا انداخت و سپس شروع به تیر اندازی کرد.

razagi-final

این شخص که بر اساس توصیف حاضرین در ماجرا یک لباس بلند مشکی بر تن داشته است و چیزی شبیه به ماسک اسکی بر صورت خود زده بود در درگیری با ماموران کشته شده است.

مسئولان امنیتی نیز ساعتی پیش علاوه بر تایید این حمله و درگیری رخ داده تاکید کردند که در زمان این حادثه بیش از صد ها دانش آموز در محل حضور داشتند.

حتی یکی از شاهدان می گوید که قبل از اینکه محافظان جلوی در ورودی این شخص را متوقف کنند او در مقابل پای آنها نارنجک دود زا انداخته است و آنها را کشته است.

یکی دیگر از محافظان میگوید قبل از ورود این شخص به داخل مهمانی درگیری شدیدی با وی انجام شد اما نتوانستیم وی را متوقف کنیم و از در ورودی مسیر خود را به سمت رستوران باز کرده است.

این اتفاق ساعتی پیش رخ داده است و اطلاعاتی که در اخبار کنونی منتشر می شود تماما منتقل شده توسط شاهدان عینی می باشد و مسلم است که بعد از گذشت مدت بیشتری و اظهارات رسمی ماموران قانونی اخبار دقیق تری از کشته شده گان و جززیات حادثه منتشر خواهد شد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : Nypost

حمله به مهمانی

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!