حذف ویزای لاتاری و مهاجرت از طریق خانوادگی در یک قدمی تصویب حذف !

 

حذف ویزای لاتاری و مهاجرت از طریق خانوادگی در یک قدمی تصویب حذف. کاخ سفید ساعتی پیش اعلام کرد که به توافقی با کنگره دست یافته که بر اساس آن در قبال گشودن راه برای اعطای اقامت قانونی به افرادی که در کودکی به صورت غیر قانونی وارد آمریکا شده اند، کنگره با حذف امکان درخواست ویزای مهاجرتی برای اعضای خانواده به غیر از همسر و فرزند زیر ۲۱ سال و همچنین برنامه ویزای لاتاری موافقت خواهد کرد‌.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از دفتر وکالت کیانوش رزاقی در مریلند  حذف ویزای لاتاری  و مهاجرت از طریق خانوادگی در یک قدمی تصویب! همچنین کنگره مبلغ ۲۵ میلیارد دلار نیز به ساخت دیوار در مرز مکزیک و بهبود حفاظت از مرزها اختصاص خواهد داد. بدین ترتیب قسمتی از طرح تغییر اساسی سیستم مهاجرتی آمریکا که در ابتدا با مخالف های جدی روبرو شده بود در یک قدمی تصویب قرار گرفته است. این قانون عطف بماسبق نخواهد شد و افرادی که تا قبل از تصویب این قانون درخواست های خود را ثبت کرده اند مشمول آن نخواهند شد.

ویزای لاتاری و مهاجرت از طریق خانوادگی در یک قدمی تصویب حذف

تصویب این طرح به ضرر افرادی خواهد بود که مایلند فرزندان بالای ۲۱ سال، والدین و یا خواهر و برادر خود را به آمریکا بیاورند. اما این طرح با حذف ویزای لاتاری و خویشاوندی تعداد بیشتری ویزا را به همسران و فرزندان زیر ۲۱ سال و همچنین متخصصین اختصاص می دهد که باعث کاهش زمان انتظار برای دریافت گرین کارت در این گروه ها خواهد شد.  دفتر وکالت کیانوش رزاقی در آینده جزئیات بیشتری را در رابطه با تاثیرات این قانون و نحوه اجرای آن منتشر خواهد کرد.

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

عضويت  در ایرانیان آمریکا
razagi-final
sadaf-omidi
x

Check Also

حمله به مهمانی

حمله به مهمانی دانش آموزان در کالیفرنیا حداقل 12 کشته بر جای گذاشت+ویدئو!

  حمله به مهمانی دانش آموزان در کالیفرنیا حداقل 12 کشته بر جای گذاشت : ...

error: Content is protected !!