جوانترین زن ثروتمند آمریکا صاحب مجموعه رستورانهای معروف زنجیره ای است!

 

جوانترین زن ثروتمند آمریکا صاحب مجموعه رستورانهای معروف زنجیره ای است  : صاحب رستوران های زنجیره ای این اند اوت لینزی سیندر جوانترین زن در لیست 400 نفره پولدارترین افراد آمریکا می باشد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا این زن جوان نه تنها یکی از ثروتمندان آمریکا است بلکه بر اساس نظر سنجی گلس دور در میان کارکنان خود با محبوبیت خیره کننده 99% رو به رو است.

 شاید این رضایت برای خانواده کارکنان این رستوران زنجیره ای کاملا درست باشد در حالی که آنها برای کار خود ساعتی 13 دلار دریافت می کنند و در مقابل کارکنان مک دونالد که ساعتی 9 دلار میگرند مبلغ قابل توجهی است و بیمه درمانی نیز برای آنها در نظر گرفته می شود.

razagi-final

به طور متوسط اگر شخصی با این کمپانی در حدود 17 سال کار کند مبلغی معادل 163000 دلار میتواند در آورد.

لینزی در این باره می گوید : (( من برای رضایت کارکنانم در حین کار بسیار ارزش قائل هستم زیرا این یکی از مهمترین تعهدات کاری ما می باشد))

وی از سال 2010 و بعد از مرگ مادر بزرگ خود Esther Snyder که بنیان گذار این اند اوت بود به ریاست این مجموعه رسیده است وی نیز چهار بار ازدواج کرده است و در دوران نوجوانی خود به دلیل مصرف الکل زیاد زمانی را برای مبارزه ترک این عادت اختصاص داده است.

او در این باره می گوید آن بازه زمانی همانند یک گوسفند سیاه در دوران زندگی من بوده است و به گفته او که در Glendora, California زندگی می کند باورهای مسیحی در این راه به نجات وی بسیار کمک کرده است.

و همین باور های را در جمله هایی از انجیل که بر روی بسته بندی های غذای این رستوران غالبا مشاهده می شود می توان مشاهده کرد.

او در مورد فروش این مجموعه در آینده نزدیک می گوید مسئله در آمد زایی و پول مطرح نیست و من تا زمانی که خداوند نوری را از آسمان به قلب من می فرستد هرگز قصد فروش این مجموعه رستوارن ها را نخواهم داشت.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

منبع : NYPOST

جوانترین زن ثروتمند

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!