جزیره سکس و برگزاری مجدد این رویداد با واکنش های زیادی رو به رو شد +ویدیو

 

جزیره سکس و برگزاری مجدد این رویداد با واکنش های زیادی رو به رو شد : یک مهمانی گروهی به همراه رابطه جنسی نا محدود و مواد مخدر به همراه دختران همراه مثل سال گذشته برگذار خواهد شد!

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا جزیره سکس در تاریخ 14 تا 17 دسامبر با همراهی دو دختر ، غذای نا محدود و الکل و بر آورده شدن تمام فانتزی های مهمانان در این رویداد برگزار خواهد شد!

کمپانی Good Girl این تور جنسی را طراحی کرده است و یک ویدیو تبلیغاتی در ماه سپتامبر برای معرفی این رویداد منتشر کرده است که در آن مردان برهنه در میان دختران بیکینی پوش در حال خوشگذرانی هستند و در توضیح این ویدو گفته اند که تمام این دختران برای شاد کردن شما اینجا هستند و مطمئن باشید اگر فانتزی در ذهن شما می باشد آنها می توانند برای شما تبدیل به واقعیت کنندش و شما همانند پادشاه آنها هستید.

razagi-final

قیمت بلیط این رویداد 5000 دلار است و حداکثر مهمان برای این رویداد 30 نفر می باشد و در مجموع 60 دختر به همراه مواد مخدر و مشروبات در این مراسم وجود دارد که همه دختران نیز با شما از مواد استفاده می کنند!

دختران این کمپانی همگی تست سلامتی را پشت سر گذاشتن و از هر بیماری عاری هستند .

 

 

این کمپانی هنوز محل برگذاری این مراسم را اعلام نکرده است و شاید دلیل این نیز واکنش های مقامات مختلف به مراسم سال گذشته بود که با واکنش ها زیادی رو به رو شد و در حالی که شهردار آن منطقه اعلام کرده بود نباید منطقه ما به عنوان یک محل برگزاری مراسم جنسی فروخته شود بسیاری از اشخاص به حضور فاحشه ها در این مناطق اعتراض داشتند و آن را نقض قوانین پرونگرافی دانست و این مراسم را به حاشیه زیادی کشانده است.

اما مسئولان برگذاری این اونت از برگذاری مراسم امسال منصرف نشدند و تصمیم دارند این بار در یکی از جزایر کارایب این مراسم را به دور از حاشیه برگزار کنند.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

 

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : nypost

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

 

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!