جریمه بازی فوتبال فانتزی برای یک مرد تگزاسی در رسانه ها خبر ساز شد !!

 

جریمه بازی فوتبال فانتزی برای یک مرد تگزاسی در رسانه ها خبر ساز شد : اخیرا مردی در Mont Belvieu streets دیده شده بود که با برتن داشتن یک لباس قرمز زنانه و یک تابلو با عبارت عجیب در صفحات مختلف عکسش پخش شده بود .

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا   بعد از اینکه عکس این شخص در سر تا سر اینترنت پخش شد برخی خبرگذاری ها وی را پیدا کردند و از وی در مورد انجام این عمل سوال کردند و پاسخ های جالبی از او در این مورد شنیدند.

Jose Rivas که در نزدیک یک منطقه بسیار شلوغ در مدرسه Barbers Hill تابلویی با عنوان “No money needed. I just suck at fantasy football.” به دست گرفته بود که بعد از اعلان عمومی در مورد اطلاعاتی در مورد این شخص و پیدا کردن وی با او مصاحبه ای انجام شد!

razagi-final

بعد از مصاحبه معلوم شد این تابلو که معنی آن این است : من گدا نیستم فقط تو فوتبال فانتزی افتضاخ هستم ! به این دلیل در دست این مرد قرار گرفته بود که او در لیگ فوتبال فانتزی که با دوستان خود داشته است در رتبه آخر لیگ قرار گرفته بود و بر اساس قانون نه چندان خوش آیند این لیگ دوستانه که بین خود قرار داده بودند نفر آخر مجبور به انجام دادن این حکم سخت خواهد شد!

در جریمه این بازی به این شکل آمده است که شما با چهار دلار این لباس را می خرید و همانطور که در خیابان قدم می زنید یک تابلو به نشانه بد بودن در این بازی را با خود حمل می کنید و خجالت می کشید!

البته در توضیح این که او می توانست این درخواست را رد کند و این کار را انجام ندهد وی گفت یک سال هنگامی که لیگ در گذشته پایان یافت شخصی که آخر شده بود از پوشیدن این لباس و انجام این شرط خود داری کرد و آنها وی را از لیگ اخراج کردند . پس من راه دیگری نداشتم!!

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

منبع : abc13

جریمه بازی

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!