جدیدترین روش سرقت در آمریکا و راه جلوگیری از اتفاق افتادن آن !

 

جدیدترین روش سرقت در آمریکا و راه جلوگیری از اتفاق افتادن آن : مراقبت از اموال و قرار دادن سیستم های هشدار دهنده بر روی منزل ، محل کار یا خودرو همیشه امری مهم بوده است که تا حد زیادی از حضور سارقان در نزدیکی ما جلوگیری میکند .

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از TIPHERO اما به تازگی سارقان اتفاقاتی منحصر به فرد را در لس آنجلس رقم زدند که بسیار جای تعجب دارد و با این حال که این حادثه جدید نیست و معمولا زنان تنها مورد این سرقت قرار می گیرند باز هم هشدار هایی در این مورد صاد ر شده است .

این سرقتی که ما به آن اشاره میکنیم  sliding یا سر خوردن  نام دارد .

razagi-final
sadaf-omidi

داستان این سرقت از این قرار است که شما به یک ایستگاه پمپ بنزین مراجعه میکنید تا مخزن خودروی خود را پر کنید و در حالی که شاید به این فکر میکنید برای شام چه میل کنید یا حتی در حال صحبت کردن با تلفن هستید به سمت پمپ گاز می روید و مشغول سوخت گیری می شوید اما نکته اینجاست که بعد از پیاده شدن از خودرو درب ماشین خود را قفل کرده اید؟

مسلما جواب خیر است زیرا کمتر کسی فکر میکند که ایستگاه پمپ بنزین یکی از بهترین مکان های برای سارقان باشد یا لااقل کسی به این فکر نمیکند که در یک توقف کوتاه برای سوخت گیری مورد سرقت قرار بگیرد.

اما در اصل قبل از پیدا شدن شما خودرویی در کنار شما توقف میکند که همان سارقان مورد نظر ما هستند و بلافاصله بعد از اینکه شما بی خبر از همه جا از خودرو خود پیدا شدید و مشغول کار با نازل هستید همانند یک مار آرام و بی صدا درب ماشین شما را باز میکنند و اولین چیزی که پیدا می کنند را بر می دارند و ممکن است در این حادثه شما گوشی تلفن همراه ، لپ تاپ ، کیف پول و مدارک خود را از دست بدهید و کل این فرایند بیشتر از 15 ثانیه طول نمی کشد.

برای جلوگیری از این کار همیشه بعد از پیدا شدن از خودرو درب ماشین را قفل کنید حتی اگر چند دقیقه کار دارید و حتما به خاطر داشته باشید پنجره خودرو بالا باشد و مهم تر از همه در همچین مکان هایی همیشه مراقب اطراف خود باشید و همه جا را زیر نظر داشته باشید مسلما اگر ماشینی مدتی درون پمپ بنزین منتظر است و حرکتی نمی کند قصد بنزین زدن ندارد !!

فیلم زیر شما را بیشتر با  جدیدترین روش سرقت در آمریکا آشنا می کند

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : TIPHERO

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!