تگزاس یا سرزمین کابوی های آمریکایی

تگزاس یا سرزمین کابوی های آمریکایی بزرگترین ایالت در آمریکا می‌باشد که اکثریت ایرانیان از طریق فیلم های وسترن آمریکایی آشنا هستند و تصور یک بیابان بی آب و علف رو از اون دارند اما باید بگم که تصور کاملا غلطی از این سرزمین دارید. تگزاس بر خلاف تصور عامه, سرزمین بسیار حاصل خیزی هست و طبیعت بسیار زیبایی هم دارد و بر خلاف تصور کمبود آب هم ندارد. زمین های کشاورزی بسیار وسیعی در سر تا سر این ایالت وجود دارد و به همین دلیل از اهمیت زیادی برخوردار میباشد. این ایالت از لحاظ اقتصادی برای دولت و مردم…

Review Overview

User Rating: 3.85 ( 2 votes)
 

تگزاس یا سرزمین کابوی های آمریکایی بزرگترین ایالت در آمریکا می‌باشد که اکثریت ایرانیان از طریق فیلم های وسترن آمریکایی آشنا هستند و تصور یک بیابان بی آب و علف رو از اون دارند اما باید بگم که تصور کاملا غلطی از این سرزمین دارید.

تگزاس یا سرزمین کابوی های آمریکایی

تگزاس بر خلاف تصور عامه, سرزمین بسیار حاصل خیزی هست و طبیعت بسیار زیبایی هم دارد و بر خلاف تصور کمبود آب هم ندارد. زمین های کشاورزی بسیار وسیعی در سر تا سر این ایالت وجود دارد و به همین دلیل از اهمیت زیادی برخوردار میباشد. این ایالت از لحاظ اقتصادی برای دولت و مردم آمریکا بسیار حائز اهمیت است. به دلیل نفت خیز بودن و صنعت نفت این ایالت فرصت‌های شغلی بسیاری رو برای ساکنین این ایالت فراهم کرده و شهرهای بزرگ این ایالت از جمله هیستون رو به یک مرکز اقتصادی تجاری جهانی و یک کلان شهر تبدیل نموده. به غیر از کمپانی های بزرگ نفتی, کمپانی های بین‌المللی از جمله ناسا, سامسونگ, HP و غیره هم در این امر تاثیر و نقش مهمی را دارند. ارزان بودن و مالیات بسیار پایین این ایالت هم شرایط خوبی رو برای کسانی که قسط مهاجرت به این ایالت را دارند, فراهم نموده. اشاره به دانشگاه های معتبر شهرهای هیستون و آستین تگزاس هم که از اعتبار جهانی برخوردار هستند هم خالی از لطف نیست که از جمله به دانشگاه هیستون, A&M, رایس و دانشگاه تگزاس (UT) میشود اشاره کرد. این دانشگاهها که به خودی خود به مانند شهر و شهرک های بزرگ میمانند پذیرای هزاران دانشجوی خارجی و داخلی هستند که مزایای بسیار زیادی هم برای دانشجویان در نظر دارند که دانشجویان می توانند از آن بهره ببرند. در خلاصه این ایالت برای شروع زندگی در آمریکا گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری و تحصیل به شمار می‌آید که توجه ایرانیان رو به خودش جلب کرده و ایرانیان زیادی سالیانه به این ایالت مهاجرت می‌کنند.

عضويت  در ایرانیان آمریکا
razagi-final

DSC02026

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

انتقال پول به امریکا

انتقال پول به امریکا و بر عکس به ایران آیا قانونی میباشد یا خیر ؟

  انتقال پول به امریکا و بر عکس به ایران آیا قانونی میباشد یا خیر ...

error: Content is protected !!