توفان شرق آمریکا و آموزش نکاتی برای ساکنین این منطقه در هنگام وقوع حوادثی شبیه این!

 

توفان شرق آمریکا و آموزش نکاتی برای ساکنین این منطقه در هنگام وقوع حوادثی شبیه این : همانطور که در قبلا اطلاع دادیم به زودی طوفان سنگینی در کارولینای شمالی و جنوبی به وقوع خواهد پیوست.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به همین دلیل در این مقاله به بررسی موارد مورد نیاز که هر شخص در هنگام وقوع این حوادث باید آنها را برای کاهش صدمات ناشی از توفان در نظر داشته باشد پرداخته ایم

  1. از منزل خود حفاظت کنید .

با پوشاندن در ها و پنجره ها از راه های نفوذ آب به داخل منزل جلوگیری کنید و اگر در فضای بیرون از منزل مبل یا صندلی دارید حتما آنها را جمع کنید.

razagi-final

۲٫ قایق یا ماشین خود را امن کنید.

اگر صاحب یک قایق هستید حتما آن را به خوبی و با استحکام کافی بسته و قسمت های الکترونیکی آن را از نفوذ آب بپوشانید و خودروی خود را نیز از وسایل ایمنی و آذوقه پر کنید و درون گاراژ قرار دهید.

۳٫ جعبه کمک های اولیه

حتما در هنگام وقوع چنین حوادثی به همراه خود جعبه کمک های اولیه داشته باشید یا آن را درون منزل یا خودروی خود قرار دهید.

۴٫ موقعیت خود را بدانید

در مواقع خطر برای دسترسی به پناهگاه ها و مناطق امن همیشه بدانید که دقیقه در کدام نقطه قرار دارید و اطراف خود را بشناسید.

۵٫ آب و غذا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

معمولا اکثر افراد غذا و آب را در شرایط بحرانی ذخیره می کنند اما توجه داشته باشید موادی که در صورت قطع شدن برق به آن نیاز پیدا می کنید نیز باید در مواقع بحرانی ذخیره شود مانند یخ ، غذای بچه ، نوشیدنی ها و انرژی زا ها و …

۶٫ چراغ قوه و شمع

در چنین مواقع داشتن چراغ قوه های شارژ شده و شمع به اندازه داشتن فندک و کبریت نیز ضرروی است که باید حتما آنها را در نزدیکی خود داشته باشید.

۷٫ حیوانات خانگی

اگر در منزل خود حیوان خانگی دارید حتما غذای آنها و موارد مورد نیاز آنها را برای مدت مشخصی ذخیره داشته باشید.

۸٫ چک کردن اعتبار بیمه

قبل از وقوع طوفان حتما در مورد داشتن اعتبار بیمه املاک و دارایی های خود مطمئن باشید و در صورت نیاز آنها را تمدید کنید تا در صورت وقوع خسارت بتوانید مبلغ را دریافت کنید.

۹٫ در پایان نیز حتما از مدارک شناسایی خود و اسنادتان به خوبی محافظت کنید و آنها را در جایی به دور از خطر قرار دهید و اگر دارویی مصرف میکنید حتما قبل از وقوع توفان به اندازه مورد نیاز خود از آن در منزل داشته باشید.

توفان شرق آمریکا

انتشار توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : TIPHERO

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

توفان شرق آمریکا

razagi-final
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!
بستن