توزیع رایگان بستنی توسط کمپانی والمارت در هیستون به مدت یک هفته!

473

توزیع رایگان بستنی توسط کمپانی والمارت در هیستون به مدت یک هفته : والمارت یکی از بزرگترین کمپانی های فروش مواد غذایی با شعبات بسیار زیاد در سرتاسر امریکا است که همواره در علم مارکتینگ پیشتاز بوده است.
به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  این کمپانی همواره با در نظر گرفتن امکان فروش محصولات و تخفیفات ویژه برای مشتریان خود یک هدف خوب برای یک خرید به صرفه بوده است.
یکی از برنامه هایی که همیشه این کمپانی در دستور کار خود قرار داده است توزیع برخی خوراکی های رایگان در بازه های زمانی متفاوت است.
برخی اوقات به مناسبت های خاص و برخی اوقات برای معرفی برخی محصولات ویژه این توزیع ها انجام می شود که علاوه بر معرفی محصولات و تبلیغ ویژه برای این کمپانی امکان استفاده رایگان از محصولات رایگان را؟ برای مردم ان منطقه که طرح در ان اجرا می شود فراهم میکند که همواره با استقبال گسترده مردم نیز مواجه می شود.
اخیرا نیز طرحی توسط این کمپانی در هیستون اجرا شده است که کمپانی اقدام به ارائه بستنی رایگان در این شهر کرده است.
علاوه بر این که ماشین های بستنی فروشی یکی از نوستالوژی های بسیاری از خانواده هاست کودکان نیز از بدون شک از گرفتن یک بستنی رایگان بسیار خوشحال می شوند.
این طرح به مدت یک هفته در سرتاسر هیستون اجرا می شود که در هنگام این یک هفته اگر شما یک ماشین بستنی فروشی از شرکت والمارت را مشاهده کردید می توانید با مراجعه به آنها بستنی رایگان خود را دریافت کنید .
این طرح از روز شنبه و در ساعت پنج بعد از ظهر از Sam Houston Race Park شروع شده و است و در طول این هفته نیز ادامه خواهد داشت.
سایت ایرانیان امریکا همواره اخبار از این دست را به سرعت در اختیار هموطنان ساکن امریکا قرار می دهد تا شما بتوانید از این امکانات در بهترین زمان ممکن استفاده کنید و شما نیز با اشتراک اخبار ما علاوه بر با خبر کردن دوستان خود برای بهره‌مندی از این افر ها ما را در ادامه مسیر همراهی میکنید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع :  abc

توزیع رایگان

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!