تهدید به تیراندازی در مدرسه هنر هیستون هشدار به تمام والدین این منطقه !

246

تهدید به تیراندازی در مدرسه هنر هیستون هشدار به تمام والدین این منطقه !! پلیس هیستون در آخر هفته گذشته مشغول بررسی و اتخاذ تدابیر امنیتی در مورد یک پست درون شبکه های اجتماعی بود که درون آن یک مدرسه در هیستون  تهدید به حمله مسلحانه شده بود.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از chron در این پست اینستاگرامی مدرسه متوسطه هنر میری لند هیستون  تهدید به تیر اندازی شده بود که این پست به سرعت در تمام شبکه های اجتماعی پخش شد و قضیه به اندازه ای جدی شد که در غروب یک شنبه مدیر این مجموعه پستی با مضمون این که مسئولان این مدرسه از وجود این تهدید آگاه شده اند .

او در باره توضیح این اتفاق اعلام کرد که پلیس ویژه رسیدگی به جرایم سایبری در حال تحقیق  و بررسی چگونگی این ماجرا می باشد.

این پست تهدید آمیز در حالی در شبکه های اجتماعی پخش شد که عکس شخصی با ماسک به همراه یک اسلحه ضمیمه آن شده بود.

اکانت که این پست توسط آن منتشر شده بود سریعا حذف شد!

در اعلانی که توسط مدیر این مجموعه منتشر شده بود اعلام شد که در روز دوشنبه تدابیر شدید امنیتی توسط نیروهای پلیس در مدرسه برقرار است و اوضاع تحت کنترل خواهد بود.

درادامه توضح داده شده بود که : (( ما تمامی تهدید های اعلام شده را برای تامین سلامتی هر چه بیشتر دانش آموزان و کارکنان خود اتخاذ خواهیم کرد و شرایط را زیر نظر خواهیم داشت ))

برای کمک هر چه بیشتر به ماموران پلیس جهت یافتن منشا این تهدید خواسته شده است که حساب کاربری شبکه های اجتماعی دانش آموزان توسط والدین نظارت شود.

این در حالی است که والدین نیز برای آسوده شدن خیال یکدیگر این اطلاعیه را در فیس بوک با هم به اشتراک میگذاشتند.

همچنین در این هفته در تمامی مدارس سراسر کشور تست استاندارد سازی برای مقابله با این حوادث نیز در دستور کار قرار گرفته است و به همین دلیل کاربری با اشاره به این موضوع اعلام داشت که من مطمئن هستم که این شوخی به خاطر اجرای این برنامه آزمایشی است ولی نمی دانم که واکنش شما به عنوان والدین در این مورد چیست و به راستی نمیتوانم تصور کنم آیا شما واقعا به فرزندان خود اجازه می دهید فردا به مدرسه روند؟

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : chron

تهدید به تیراندازی

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!