تهدید به تیراندازی در مدرسه هنر هیستون هشدار به تمام والدین این منطقه !

imageproxy

تهدید به تیراندازی در مدرسه هنر هیستون هشدار به تمام والدین این منطقه !! پلیس هیستون در آخر هفته گذشته مشغول بررسی و اتخاذ تدابیر امنیتی در مورد یک پست درون شبکه های اجتماعی بود که درون آن یک مدرسه در هیستون  تهدید به حمله مسلحانه شده بود.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از chron در این پست اینستاگرامی مدرسه متوسطه هنر میری لند هیستون  تهدید به تیر اندازی شده بود که این پست به سرعت در تمام شبکه های اجتماعی پخش شد و قضیه به اندازه ای جدی شد که در غروب یک شنبه مدیر این مجموعه پستی با مضمون این که مسئولان این مدرسه از وجود این تهدید آگاه شده اند .

او در باره توضیح این اتفاق اعلام کرد که پلیس ویژه رسیدگی به جرایم سایبری در حال تحقیق  و بررسی چگونگی این ماجرا می باشد.

razagi-final
sadaf-omidi

این پست تهدید آمیز در حالی در شبکه های اجتماعی پخش شد که عکس شخصی با ماسک به همراه یک اسلحه ضمیمه آن شده بود.

اکانت که این پست توسط آن منتشر شده بود سریعا حذف شد!

در اعلانی که توسط مدیر این مجموعه منتشر شده بود اعلام شد که در روز دوشنبه تدابیر شدید امنیتی توسط نیروهای پلیس در مدرسه برقرار است و اوضاع تحت کنترل خواهد بود.

درادامه توضح داده شده بود که : (( ما تمامی تهدید های اعلام شده را برای تامین سلامتی هر چه بیشتر دانش آموزان و کارکنان خود اتخاذ خواهیم کرد و شرایط را زیر نظر خواهیم داشت ))

برای کمک هر چه بیشتر به ماموران پلیس جهت یافتن منشا این تهدید خواسته شده است که حساب کاربری شبکه های اجتماعی دانش آموزان توسط والدین نظارت شود.

این در حالی است که والدین نیز برای آسوده شدن خیال یکدیگر این اطلاعیه را در فیس بوک با هم به اشتراک میگذاشتند.

همچنین در این هفته در تمامی مدارس سراسر کشور تست استاندارد سازی برای مقابله با این حوادث نیز در دستور کار قرار گرفته است و به همین دلیل کاربری با اشاره به این موضوع اعلام داشت که من مطمئن هستم که این شوخی به خاطر اجرای این برنامه آزمایشی است ولی نمی دانم که واکنش شما به عنوان والدین در این مورد چیست و به راستی نمیتوانم تصور کنم آیا شما واقعا به فرزندان خود اجازه می دهید فردا به مدرسه روند؟

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : chron

تهدید به تیراندازی

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.

x

Check Also

افزایش امنیت

افزایش امنیت در مدرسه سانتافه هیستون با نصب دستگاه فلزیاب و تغییر لباس فرم!

افزایش امنیت بیشتر در مدرسه سانتافه هیستون با نصب دستگاه فلزیاب : مدتی از فاجعه ...

google-site-verification: googlecce377d486895c51.html