تمساح غول پیکر در کنار دختر دانشجوی آمریکایی در روز فارق التحصیلی!

 

تمساح غول پیکر در کنار دختر دانشجوی آمریکایی در روز فارق التحصیلی : فارق التحصیل شدن از دانشگاه یک حادثه بسیار مهم برای بسیاری از افراد است و معمولا آنها این روز را با گذراندن در کنار دوستان و تفریحات مختلف سپری می کنند تا روز به یاد ماندی شود.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا اما این روز برای یک دختر آمریکایی به نوع دیگری رقم خورد و او با انتخاب خودش این روز را در کنار یک دوست قدیمی خود که تمساح چهار متری بود گذراند.

Makenzie Alexis Noland که با لباس فارق التحصیلی در کنار یک تمساح که معمولا انسان ها با ترس از آنها فرار می کنند عکسی گرفت که به سرعت در شبکه های مجازی منتشر شد و وی را سر زبان ها انداخت.

razagi-final

اما داستان این دو دوست از آنجا شروع می شود که این دختر دانشجوی رشته شیلات و حیات وحش دانشگاه تگزاس بوده است و از زمانی که در ماه مه به مرکز نگهداری این حیوانات ملحق شده بود رابطه ویژه ای بین آنها شروع شده بود به صورتی که هنگامی که مکنزی اسم این حیوان را صدا می کرد یا برایش دست تکان میداد از طرف وی واکنش مشاهده می کرد و به همین دلیل او زمانی که در روز جمعه فارق التحصیل شد تصمیم گرفت این روز را در کنار این دوستش سپری کند.

از او در مورد اینکه آیا از این حیوان نمی ترسی سوالی پرسیده شد که در جواب وی گفت : من به رفتن درون آب در کنار این حیوانات عادت دارم  حتی از زمان بچگی نیز همیشه به حیوانات اطراف منزلمان دست می زدم و به آنها علاقه داشتم به همین دلیل به هیچ عنوان از این حیوانات نمی ترسم.

او که در رشته مرتبط با ضمینه حیوانات نیز تحصیل کرده است در پایان صحبت های خود گفت بسیار علاقه مند است که در آینده نیز بتواند کار های مشابه برای حیوانات انجام دهد و شغل آینده وی نیز مرتبط با حیات وحش باشد.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

منبع : ABC

تمساح غول پیکر

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!