تعویض جنین مونث با مذکر درخواست یک مادر برای براورده شدن آرزویش!

185

تعویض جنین مونث با مذکر درخواست یک مادر برای براورده شدن آرزویش : لیزا مادری است که هم اکنون بسیار علاقه مند است به پسر کوچک خود یک برادر هدیه دهد و برای این کار حاضر است جنین دختری که در شکم دارد را با یک مادر دیگر تعویض کند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا ماجرا از این قرار است که چند هفته پیش لیزا به همراه پسر کوچکش در خیابان از کنار دو برادر عبور کرد و بعد از اینکه از آنها عبور کردند پسر کوچکش با چشمانی ملتمس از مادرش پرسید چه زمانی به من یک برادر می دهی؟

این کودک پنج ساله که به مهد کودک می رود از مادر خود چیزی بیشتر از یک برادر کوچک نمی خواهد که تخت خوابش را با او شریک شود و همراه او به تفریحات مختلف بپردازد.

در حقیقت لیزا به مدت ۹ سال با مشکل نا باروری مواجه بوده است و بعد از مدت های زیادی درمان موفق به بچه دار شدن شده است.

او در حال حاضر در تلاش است که شخصی را پیدا کند که جنین فرزند دخترش را با او معاوضه کند و این در حالی است که پس از مدت های زیاد درمان توانسته از این جنین را در رحم خود تشکیل دهد.

او برای انجام این کار یک پست را در فیس بوک خود به اشتراک گذاشته است و از کسانی که مثل او لقاح خارج از رحم انجام داده اند برای تعویض جنسیت جنین خود درخواست کرده است و البته با پیغام های توهین آمیز زیادی از طرف بینندگان نیز مواجه شد.

بسیاری از افراد در حال حاضر به دلیل نا باروری اقدام به لقاح خارج از جنین می کنند و چیزی بین ۱۲ تا ۴۵ هزار دلار نیز در این مسیر هزینه می کنند و حالا لیزا و همسرش باید برای فریز نگه داشتن جنین خود سالانه ۱۰۰۰ دلار بپردازند تا شخصی پیدا شود و جنین مذکر خود را با آنها تعویض نماید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع :  nypost 

تعویض جنین

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!