تدابیر امنیتی شدید بعد از انفجار یک بسته پستی در تگزاس

 

تدابیر امنیتی شدید بعد از انفجار یک بسته پستی در تگزاس : اخیرا یک شرکت حمل و نقل مرسوله ها اعلام کرده است که برای امنیت بیشتر بسته های ارسالی و دریافتی تحت نظارت دقیق قرار میگیرند تا حادثه اخیر دیگر تکرار نشود

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از Khou اخیرا در پی انفجار بسته ای در اطراف آستین و سن آنتنیو مقامات دولتی با شرکت های بزرگ حمل و نقل در مورد نظارت بیشتر و مسایل امنیتی وارد صحبت شدند و از آنها برای نظارت دقیق بر درون مرسولات دعوت کردند که مسلما این اتفاق با واکنش شرکت ها رو به رو خواهد شد و علاقه ای برای این کار نخواهد داشت اگرچه یکی از مسولان ارشد فدکس در همین راستا روز سه شنبه به هیچ سوالی در مورد نظارت بر تدابیر امنیتی درون بسته ها پاسخ نداد.

یکی از مسولان ارشد یو پی اس در این مورد گفت این شرکت همکاری خود با نهاد های امنیتی و قانونی در مورد تحقیقات آنها شروع کرده است و همچنین افزود ما پارامترهای تدابیر امنیتی لازم در انبار های انتقال را داریم و اما هرگز در مورد صحت کار آنها راستی آزمایی انجام نداده ایم.

razagi-final
sadaf-omidi

پست آمریکا یک سیستم غربال گری و امنیت جامع و آموزش مدون کارکنان برای حفاظت بسته ها تنظیم کرده است که dmi نام دارد و این پروتکل حتی به واکنش سریع به یافت مرسوله های مشکوک و تشخیص از طریق اشعه ایکس نیز گسترش پیدا کرده است.

در طول سال 2017 به وسیله همین پروسه 19 بسته مشکوک شامل مواد منفجره و بمب ها کشف شده است. کارکنان Parcel Plus اعلام داشتند با توجه به اینکه بیشتر مشتریان خود را میشناسند اما همچنان از نظارت ویژه بر روی بسته های پستی استفاده میکنند. مقامات به شدت خواستار این شده اند که پیز غیر قانونی یا ناخواسته ای از طریق شرکت های پستی به بیرون هدایت نشود و اگرچه ما با تمام حواس مراقب عملکرد خود هستیم اما مردم را نیز برای خشویار بودن آگاه میکنیم.

ماموری که بسته منفجر را منتقل کرده بود میگوید من نمیدانستم چه چیزی را منتقل میکنم و به درستی نمیدانم که در آن روز چه کسی در شرکت مسئول چک کردن بسته ها بود و به راستی باید گفت این روز ها هیچ کس در امان نیست . ماموران تدابیر امنیتی این اطمینان را دادند که به وسیله مدرترین ابزار روز با تمام دقت بسته های سیستم پستی را نظارت کنند تا دیگر این اتفاق رخ ندهد

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

عضويت  در ایرانیان آمریکا

 

x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!