تبلیغ توهین آمیز بر روی یک بیلبورد در تگزاس دردسر ساز شد!

356

تبلیغ توهین آمیز بر روی یک بیلبورد در تگزاس دردسر ساز شد : یک تابلوی تبلیغاتی در ایالت تگزاس Interstate 40 در نزدیکی Vega بسیار جنجال برانگیز شد و عکس های آن به سرعت در شبکه های مجازی دست به دست گشت!

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا این تابلو که هم اکنون با یک تابلوی جدید دیگر جایگزین شده است پیغامی زننده در خود داشت که میگفت : (( لیبرال ها همینطور جاده I-40  را ادامه دهید تا وقتی که از ایالت زیبای و بزرگ ما تگزاس خارج شوید))

Randy Burkett که صاحب کمپانی تبلیغات محیطی با نام خود است و صاحب این بیلبورد بحث برانگیز نیز می باشد در توضیح اتفاقی که رخ داد گفت کسی که این بیلبورد به  درخواست خود شخصی که سفارش داده بود پایین کشیده شد و او واقعا نمی دانست که این تبلیغ به چه اندازه می تواند بحث برانگیز و حساس باشد!

او در تکمیل صحبت هایش گفت که بلافاصله بیلبورد با یک آگهی جدید درخواست تبلیغ جایگزین شد که توسط یک کمپانی این بیلبورد رزرو شده است و به زودی یک پیغام خوش آمد گویی بر روی آن نصب می شود.

صاحب این کمپانی که با بسیاری از رسانه ها در مورد این اتفاق گفت و گو کرد و توضیحات مختلفی را ارائه داد حاضر به افشای نام شخصی که این تابلو را سفارش داده بود نشد و گفت به زودی این تابلو با یک تابلوی خوش آمد گویی عوض می شود و دیگر جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

کمپانی جدیدی که قصد نصب تابلوی جدید بر روی بیلبورد با پیغام خوش آمد گویی را دارد اعلام کرده است که این دست پیغام ها برای ما قابل قبول نیست و همواره باید توجه داشته باشید که تگزاس مکانی است برای همه شهروندان غیر از افراد متعصب و بی منطق !

جالب است بدانید پست اصلی که تصویر این بیلبورد را منتشر کرده است با بیش از ۱۷ هزار بازنشر رو به رو شد و نزدیک به هزار کامنت در مورد آن بین مردم تبادل شده است!

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : KXAN

تبلیغ توهین آمیز

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!