تبلیغ توهین آمیز بر روی یک بیلبورد در تگزاس دردسر ساز شد!

 

تبلیغ توهین آمیز بر روی یک بیلبورد در تگزاس دردسر ساز شد : یک تابلوی تبلیغاتی در ایالت تگزاس Interstate 40 در نزدیکی Vega بسیار جنجال برانگیز شد و عکس های آن به سرعت در شبکه های مجازی دست به دست گشت!

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا این تابلو که هم اکنون با یک تابلوی جدید دیگر جایگزین شده است پیغامی زننده در خود داشت که میگفت : (( لیبرال ها همینطور جاده I-40  را ادامه دهید تا وقتی که از ایالت زیبای و بزرگ ما تگزاس خارج شوید))

Randy Burkett که صاحب کمپانی تبلیغات محیطی با نام خود است و صاحب این بیلبورد بحث برانگیز نیز می باشد در توضیح اتفاقی که رخ داد گفت کسی که این بیلبورد به  درخواست خود شخصی که سفارش داده بود پایین کشیده شد و او واقعا نمی دانست که این تبلیغ به چه اندازه می تواند بحث برانگیز و حساس باشد!

razagi-final
sadaf-omidi

او در تکمیل صحبت هایش گفت که بلافاصله بیلبورد با یک آگهی جدید درخواست تبلیغ جایگزین شد که توسط یک کمپانی این بیلبورد رزرو شده است و به زودی یک پیغام خوش آمد گویی بر روی آن نصب می شود.

صاحب این کمپانی که با بسیاری از رسانه ها در مورد این اتفاق گفت و گو کرد و توضیحات مختلفی را ارائه داد حاضر به افشای نام شخصی که این تابلو را سفارش داده بود نشد و گفت به زودی این تابلو با یک تابلوی خوش آمد گویی عوض می شود و دیگر جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

کمپانی جدیدی که قصد نصب تابلوی جدید بر روی بیلبورد با پیغام خوش آمد گویی را دارد اعلام کرده است که این دست پیغام ها برای ما قابل قبول نیست و همواره باید توجه داشته باشید که تگزاس مکانی است برای همه شهروندان غیر از افراد متعصب و بی منطق !

جالب است بدانید پست اصلی که تصویر این بیلبورد را منتشر کرده است با بیش از 17 هزار بازنشر رو به رو شد و نزدیک به هزار کامنت در مورد آن بین مردم تبادل شده است!

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

منبع : KXAN

تبلیغ توهین آمیز

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

x

Check Also

حمله به مهمانی

حمله به مهمانی دانش آموزان در کالیفرنیا حداقل 12 کشته بر جای گذاشت+ویدئو!

  حمله به مهمانی دانش آموزان در کالیفرنیا حداقل 12 کشته بر جای گذاشت : ...

error: Content is protected !!