بیمارستان های تگزاس نگران کاهش برنامه های تخفیف دارو

بیمارستان های تگز
405

بیمارستان های تگزاس نگران کاهش برنامه های تخفیف دارو ,تلویزیون KXAN تگزاس:بیمارستان های بخش ایمنی و سلامت و مراکز بهداشتی و درمانی به برنامه ی۳۴۰B مربوط به قیمت دارو که به نهادها اجازه ی مشارکت در کاهش هزینه های نسخه های دارویی درمانگاهی را می دهد تکیه کرده اند. هدف از صرفه جویی در هزینه ها، کمک به بیمارستان ها برای فراهم کردن خدمات بیشتر به بیماران کم درآمد یا بدون بیمه می باشد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از KXAN   تد اسلافسکی رئیس و مدیر اجرایی برنامه ی سلامت ۳۴۰B می گوید: سازمان غیر انتفاعی آنها مراقبت های بیشتری از بیمارانی که توان پرداخت هزینه های درمانی ونسخه های پزشکی خود را ندارند انجام می دهد. مارین میلیگان رئیس و مدیر اجرایی بیمارستان های آموزشی تگزاس می گوید: این برنامه بخش مهمی از شبکه ی بهداشت و درمان تگزاس می باشد که بسیاری از داروهای حیاتی و نسخه های مهم را تحت پوشش قرار می دهد.

دکتر جیسون فورنیر مدیر مراکز بهداشت و سلامت مرکز تگزاس می گوید: داروهای تحت پوشش برنامه ی ۳۴۰B بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشند. او می گوید: اگر شما بیمه نیستید و به بیمارستان های بخش ما مراجعه می کنید، اگر سطح فقر ۱۲۵ درصدی داشته باشید ما تنها ۷ دلار از شما برای داروهای مصرف ۳۰ روزتان می گیریم. داروهای مصرف ۹۰ روز شما در این حالت ۱۴ دلار خواهد بود. ۹۷ درصد بیماران آن ها کم درآمد هستند و پس اندازهایی که از طریق برنامه ی ۳۴۰B انجام می شود، به بخش درمانی آن ها اجازه ی اجرای برنامه های مختلف و متنوع درمانی را می دهد.

ما قادر به حمایت از داروخانه های درمانگاهی در اطرافمان هستیم که به داروسازان اجازه ی تحت پوشش قرار دادن بیماران ما را در برنامه ی مدیریت دارویی می دهد. این برنامه به ما فرصت حمایت از یک سیستم بسیار قدرتمند کمک به بیماران را می دهد. در یکم ژانویه امسال مرکز خدمات بیمه و درمانی بیماران کم بضاعت و نیازمند مساعدت، کاهش یک میلیارد و ششصد میلیون دلاری بازپرداخت داروهای بخش B برنامه ی  ۳۴۰B  را تصویب کردند.

این تصمیم در پی اخراج یک قاضی از طرح دعاوی توسط گروه های پزشکی که درخواست ایجاد وقفه در برنامه ی کاهش هزینه ها را داشت گرفته شد. این سازمان ها اعتقاد دارند که این تصمیم می تواند به بیماران، بیمارستان ها و اجتماعی که آن ها خدمت می کنند صدمه وارد کند. CMS می گوید: بیمارستان های کودکان، بیمارستان های سرطان های خاص و بیمارستان های بخش روستایی از این برنامه ی کاهش پرداخت هزینه های درمانی در سال ۲۰۱۸ معاف شده اند.
او می گوید این کاهش هزینه ها تنها بر سهم نامساوی برخی بیمارستان ها و مراکز ارجاع روستایی تاثیر خواهد گذاشت. CMS  در اظهاراتی که در وبسایتش گذاشته شده بیان کرد منتظر همکاری کنگره برای اضافه کردن خدمات بهداشتی و انسانی بیشتر و انعطاف پذیرتر در برنامه ی ۳۴۰B هستیم که شامل ابزاری باشد که مزایای بیشتری برای بیمارستان های ایمنی و سلامت به همراه داشته باشد.

سیما ورما مدیر اجرایی CMS در سخنانی اظهار داشت: به عنوان بخشی از اولویت های رئیس جمهور در کاهش هزینه های نسخه های دارویی سیستم فدرال پزشکی گام هایی را در جهت کاهش هزینه های داروهای خاص در بیمارستان های درمانگاهی برداشته است. اشخاص و سازمان های ذینفع از تخفیف هایی که بیمارستان ها ذیل برنامه ی ۳۴۰B دریافت می کردند، با پس انداز بودجه ای بالغ بر ۳۲۰ میلیون دلار تنها با همکاری در پرداخت هزینه های این داروها در سال ۲۰۱۸ سود می کردند.

نماینده دیوید مک کینلی،  R-va و نماینده مایک تامپسون،  D-Calif لایحه ای را برای توقف موقت این تخفیف ها به مجلس ارائه دادند. بیمارستان های آموزشی در تگزاس ۱۷ نمایندگی دارند که بر اساس تخمین ها هر کدام از آنها بودجه ای از ۵۰۰ هزار دلار تا ۲٫۵ میلیون دلار در این سال از دست می دهند. بر اساس برنامه ی سلامتی ۳۴۰B
۶۱ بیمارستان در تگزاس تحت تاثیر این کاهش هزینه ها هستند. اتحادیه ی بیمارستان های تگزاس می گوید که این ضرری بالغ بر ۴۱ میلیون دلار است.

بیمارستان پارکلند و سیستم سلامتی، یکی از بیمارستان های آموزشی تگزاس است که از بودجه ی پس انداز ۱۳۳٫۷ میلیون دلاری خود برای فراهم آوردن سرویس های مختلف، مانند کلینیک درمان آنتی‌بیوتیکی یا برنامه ی درمانی آنتی‌بیوتیک خانگی IV استفاده می کند.

میلیگان می گوید از بیمارستان های ایالت های دیگر شنیده می شود که در حال قطع کردن خدماتشان هستند و اقدامات اعضا و نمایندگی هایشان را در تگزاس نظارت می کنند. او می گوید اگر منتظر دیدن اثرات این تصمیم هستید تا بعد اقدامی کنید، این مانند آن است که بخواهید املت را دوباره به تخم مرغ تبدیل کنید.شما نمیتوانید برگردید و برخی از ضررات و خساراتی که این تصمیم برجا گذاشته را ترمیم کنید. در کنگره نیز قوانینی در رابطه با چگونگی و نحوه ی برخورداری بیمارستان ها از مزایای برنامه ی ۳۴۰B وجود دارد.

سناتور بیل کسیدی  R-La قانون HELP را برای اطمینان از اینکه بیماران کم درآمد دسترسی به درمان و مراقبت خواهند داشت را معرفی کرد. این قانون دو سال مهلت برای ثبت نام بخش های جدید غیر روستایی بیمارستان ها و بخش های مرتبط در برنامه ی ۳۴۰B  را فراهم می آورد.خانه ی انرژی و کمیته ی تجارت اخیرا مروری بر این برنامه داشته اند تاکید کرده اند که به یافته های زیادی دست پیدا کرده اند. از قبیل اینکه هیچ اطلاعاتی در رابطه با مقدار مراقبت های بشر دوستانه که از طرف نهادهای مختلف فراهم شده در آن موجود نیست.

به علاوه گزاش ها بیان می کنند: از آنجا که هیچ تعریف جهانی روشنی از مراقبت های خیرخواهانه ارائه نشده، مقایسه ی منصفانه ای از مراقبت های خیرخواهانه ای که توسط نهادهای تحت پوشش انجام پذیرفته اگر ناممکن نباشد، بسیار دشوار است.

مقاله ای که چهارشنبه در ژورنال پزشکی نیو انگلند منتشر شد می گوید: مدافعان اصلاح این قانون از قبیل “اتحاد برای یکپارچگی و اصلاح قانون  ۳۴۰B” می گویند که این برنامه از مفاد اصلی خودش منحرف شده است. منافع مالی برای بیمارستان ها با شواهد روشنی دال بر افزایش مراقبت ها یا کاهش مرگ و میر مریض های کم درآمد همراه نمی باشد. دکتر دبرا پات به بخش تومورشناسی تگزاس گفت: این برنامه به روشی انجام نپذیرفته که بگوییم ضرورتا سودهای حاصل از آن تنها به مراقبت از فقیران و مستحقان اختصاص میابد. روند حسابرسی باید بهبود یابد.

او می گوید: برخی اوقات پول ها برای مراقبت از افراد فقیر و مستحق خرج می شوند و گاهی هم برای ترمیم و جبران خسارت های اجرایی. برخی اوقات هم برای توسعه ی طرح های فیزیکی. اتحادیه ی بیمارستان های آمریکا، اتحادیه ی کالج های پزشکی آمریکا و بیمارستان های اضطراری آمریکا دعوی خود را در دادگاه ها بر علیه این کاهش ها دنبال می کنند.

 

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!