بیمارستان های تگزاس نگران کاهش برنامه های تخفیف دارو

 

بیمارستان های تگزاس نگران کاهش برنامه های تخفیف دارو ,تلویزیون KXAN تگزاس:بیمارستان های بخش ایمنی و سلامت و مراکز بهداشتی و درمانی به برنامه ی340B مربوط به قیمت دارو که به نهادها اجازه ی مشارکت در کاهش هزینه های نسخه های دارویی درمانگاهی را می دهد تکیه کرده اند. هدف از صرفه جویی در هزینه ها، کمک به بیمارستان ها برای فراهم کردن خدمات بیشتر به بیماران کم درآمد یا بدون بیمه می باشد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از KXAN   تد اسلافسکی رئیس و مدیر اجرایی برنامه ی سلامت 340B می گوید: سازمان غیر انتفاعی آنها مراقبت های بیشتری از بیمارانی که توان پرداخت هزینه های درمانی ونسخه های پزشکی خود را ندارند انجام می دهد. مارین میلیگان رئیس و مدیر اجرایی بیمارستان های آموزشی تگزاس می گوید: این برنامه بخش مهمی از شبکه ی بهداشت و درمان تگزاس می باشد که بسیاری از داروهای حیاتی و نسخه های مهم را تحت پوشش قرار می دهد.

دکتر جیسون فورنیر مدیر مراکز بهداشت و سلامت مرکز تگزاس می گوید: داروهای تحت پوشش برنامه ی 340B بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشند. او می گوید: اگر شما بیمه نیستید و به بیمارستان های بخش ما مراجعه می کنید، اگر سطح فقر 125 درصدی داشته باشید ما تنها 7 دلار از شما برای داروهای مصرف 30 روزتان می گیریم. داروهای مصرف 90 روز شما در این حالت 14 دلار خواهد بود. 97 درصد بیماران آن ها کم درآمد هستند و پس اندازهایی که از طریق برنامه ی 340B انجام می شود، به بخش درمانی آن ها اجازه ی اجرای برنامه های مختلف و متنوع درمانی را می دهد.

razagi-final
sadaf-omidi

ما قادر به حمایت از داروخانه های درمانگاهی در اطرافمان هستیم که به داروسازان اجازه ی تحت پوشش قرار دادن بیماران ما را در برنامه ی مدیریت دارویی می دهد. این برنامه به ما فرصت حمایت از یک سیستم بسیار قدرتمند کمک به بیماران را می دهد. در یکم ژانویه امسال مرکز خدمات بیمه و درمانی بیماران کم بضاعت و نیازمند مساعدت، کاهش یک میلیارد و ششصد میلیون دلاری بازپرداخت داروهای بخش B برنامه ی  340B  را تصویب کردند.

این تصمیم در پی اخراج یک قاضی از طرح دعاوی توسط گروه های پزشکی که درخواست ایجاد وقفه در برنامه ی کاهش هزینه ها را داشت گرفته شد. این سازمان ها اعتقاد دارند که این تصمیم می تواند به بیماران، بیمارستان ها و اجتماعی که آن ها خدمت می کنند صدمه وارد کند. CMS می گوید: بیمارستان های کودکان، بیمارستان های سرطان های خاص و بیمارستان های بخش روستایی از این برنامه ی کاهش پرداخت هزینه های درمانی در سال 2018 معاف شده اند.
او می گوید این کاهش هزینه ها تنها بر سهم نامساوی برخی بیمارستان ها و مراکز ارجاع روستایی تاثیر خواهد گذاشت. CMS  در اظهاراتی که در وبسایتش گذاشته شده بیان کرد منتظر همکاری کنگره برای اضافه کردن خدمات بهداشتی و انسانی بیشتر و انعطاف پذیرتر در برنامه ی 340B هستیم که شامل ابزاری باشد که مزایای بیشتری برای بیمارستان های ایمنی و سلامت به همراه داشته باشد.

سیما ورما مدیر اجرایی CMS در سخنانی اظهار داشت: به عنوان بخشی از اولویت های رئیس جمهور در کاهش هزینه های نسخه های دارویی سیستم فدرال پزشکی گام هایی را در جهت کاهش هزینه های داروهای خاص در بیمارستان های درمانگاهی برداشته است. اشخاص و سازمان های ذینفع از تخفیف هایی که بیمارستان ها ذیل برنامه ی 340B دریافت می کردند، با پس انداز بودجه ای بالغ بر 320 میلیون دلار تنها با همکاری در پرداخت هزینه های این داروها در سال 2018 سود می کردند.

نماینده دیوید مک کینلی،  R-va و نماینده مایک تامپسون،  D-Calif لایحه ای را برای توقف موقت این تخفیف ها به مجلس ارائه دادند. بیمارستان های آموزشی در تگزاس 17 نمایندگی دارند که بر اساس تخمین ها هر کدام از آنها بودجه ای از 500 هزار دلار تا 2.5 میلیون دلار در این سال از دست می دهند. بر اساس برنامه ی سلامتی 340B
61 بیمارستان در تگزاس تحت تاثیر این کاهش هزینه ها هستند. اتحادیه ی بیمارستان های تگزاس می گوید که این ضرری بالغ بر 41 میلیون دلار است.

بیمارستان پارکلند و سیستم سلامتی، یکی از بیمارستان های آموزشی تگزاس است که از بودجه ی پس انداز 133.7 میلیون دلاری خود برای فراهم آوردن سرویس های مختلف، مانند کلینیک درمان آنتی‌بیوتیکی یا برنامه ی درمانی آنتی‌بیوتیک خانگی IV استفاده می کند.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

میلیگان می گوید از بیمارستان های ایالت های دیگر شنیده می شود که در حال قطع کردن خدماتشان هستند و اقدامات اعضا و نمایندگی هایشان را در تگزاس نظارت می کنند. او می گوید اگر منتظر دیدن اثرات این تصمیم هستید تا بعد اقدامی کنید، این مانند آن است که بخواهید املت را دوباره به تخم مرغ تبدیل کنید.شما نمیتوانید برگردید و برخی از ضررات و خساراتی که این تصمیم برجا گذاشته را ترمیم کنید. در کنگره نیز قوانینی در رابطه با چگونگی و نحوه ی برخورداری بیمارستان ها از مزایای برنامه ی 340B وجود دارد.

سناتور بیل کسیدی  R-La قانون HELP را برای اطمینان از اینکه بیماران کم درآمد دسترسی به درمان و مراقبت خواهند داشت را معرفی کرد. این قانون دو سال مهلت برای ثبت نام بخش های جدید غیر روستایی بیمارستان ها و بخش های مرتبط در برنامه ی 340B  را فراهم می آورد.خانه ی انرژی و کمیته ی تجارت اخیرا مروری بر این برنامه داشته اند تاکید کرده اند که به یافته های زیادی دست پیدا کرده اند. از قبیل اینکه هیچ اطلاعاتی در رابطه با مقدار مراقبت های بشر دوستانه که از طرف نهادهای مختلف فراهم شده در آن موجود نیست.

به علاوه گزاش ها بیان می کنند: از آنجا که هیچ تعریف جهانی روشنی از مراقبت های خیرخواهانه ارائه نشده، مقایسه ی منصفانه ای از مراقبت های خیرخواهانه ای که توسط نهادهای تحت پوشش انجام پذیرفته اگر ناممکن نباشد، بسیار دشوار است.

مقاله ای که چهارشنبه در ژورنال پزشکی نیو انگلند منتشر شد می گوید: مدافعان اصلاح این قانون از قبیل “اتحاد برای یکپارچگی و اصلاح قانون  340B” می گویند که این برنامه از مفاد اصلی خودش منحرف شده است. منافع مالی برای بیمارستان ها با شواهد روشنی دال بر افزایش مراقبت ها یا کاهش مرگ و میر مریض های کم درآمد همراه نمی باشد. دکتر دبرا پات به بخش تومورشناسی تگزاس گفت: این برنامه به روشی انجام نپذیرفته که بگوییم ضرورتا سودهای حاصل از آن تنها به مراقبت از فقیران و مستحقان اختصاص میابد. روند حسابرسی باید بهبود یابد.

او می گوید: برخی اوقات پول ها برای مراقبت از افراد فقیر و مستحق خرج می شوند و گاهی هم برای ترمیم و جبران خسارت های اجرایی. برخی اوقات هم برای توسعه ی طرح های فیزیکی. اتحادیه ی بیمارستان های آمریکا، اتحادیه ی کالج های پزشکی آمریکا و بیمارستان های اضطراری آمریکا دعوی خود را در دادگاه ها بر علیه این کاهش ها دنبال می کنند.

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

 

x

Check Also

هشدار بارش

هشدار بارش شدید احتمالی در منطقه هیستون برای شهروندان این منطقه!

  هشدار بارش شدید احتمالی در منطقه هیستون برای شهروندان این منطقه : بر اساس ...

error: Content is protected !!