بهره مند شدن از کردیت مالیاتی برای هر فرزند در سال 2018 چگونه خواهد بود؟

 

بهره مند شدن از کردیت مالیاتی برای هر فرزند در سال 2018 چگونه خواهد بود؟ بعد از شروع فعالیت کانال تکس ریترن در تلگرام مقالات زیادی را در مورد نحوه کمتر شدن هزینه های مالیاتی در آمریکا با شما به اشتراک گذاشتیم و در ادامه به سراغ نکته ای بسیار مهم در مورد کسانی که فرزند دارند رفته ایم!

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از کانال تلگرامی ((آشنایی با قوانین مالیاتی- Tax Return Farsi)) بسیاری از افرادی که در آمریکا هستند به راحتی و با دانستن چند نکته خاص می توانند از بسیاری از تخفیف ها و حمایت های مالیاتی برخوردار شوند اما به دلیل عدم آگاهی کامل به موارد مالیاتی این فرصت ها را از دست می دهند شاید این نکته هم یکی از همین نکات باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت!

به خانواده‌هایی که دارای فرزند هستند اما فعلا درآمدی در سال ۲۰۱۸ نداشته اند توصیه می شود در صورت امکان در فرصت باقی مانده تا پایان سال درآمدی معادل حداقل ۲۵۰۰ دلار برای خانواده خود کسب کنند تا بتوانند از کردیت ۲۰۰۰ دلار برای هر فرزند (Child tax credit) استفاده کنند.
۱۴۰۰ دلار از این کردیت refundable است یعنی اگر هیچ بدهی مالیاتی نداشته باشید دولت این مبلغ را به شما پرداخت خواهد کرد اما شرط استفاده از این امتیاز این است که خانواده شما در سال ۲۰۱۸ حداقل ۲۵۰۰ دلار درآمد کسب کرده باشد.

razagi-final

🤝 کانال تلگرامی ((آشنایی با قوانین مالیاتی- Tax Return Farsi)) به منظور آموزش و آشنایی فارسی زبانان مقیم آمریکا با حقوق و تکالیف مالیاتی خود زیر نظر کیانوش رزاقی، وکیل رسمی دادگستری در ایالات متحده، فعالیت می کند. با معرفی کانال ما به دوستان خود در گسترش قانونمداری و کمک به آموزش قانون در جامعه ایرانیان مقیم آمریکا سهیم باشید.

انتشار توسط سایت ایرانیان آمریکا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

منبع :  کانال تلگرامی ((آشنایی با قوانین مالیاتی- Tax Return Farsi))

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

بهره مند شدن

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!