بهای بنزین اضافه گرفته شده در طول طوفان هاروی باز گردانده میشود!

 

بهای بنزین اضافه گرفته شده در طول طوفان هاروی باز گردانده میشود: در شرایط بحرانی معمولا همه انسان ها به کمک هم می آیند و غالبا مردم نیز از یکدیگر توقع همراهی برای گذر از شرایط بد را دارند اما بعضی اوقات دیده می شود که افرادی قصد سواستفاده از شرایط را برای کسب پول بیشتر دارند.

 به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از  KXAN در یکی از همین حادثه ها در زمان طوفان هاروی برخی از پمپ های بنزین اقدام به دریافت هزینه بیشتر درمقابل ارایه سوخت به مردم کردند که با واکنش دولت مردان مواجه شده اند.

بر اساس گزارش ها مقامات ایالت تگزاس طبق توافقی با پمپ بنزینی در Fort Worth به توافق دست یافتند تا صاحب این پمپ بنزین مبلغ های اضافی را که از مردم در طول طوفان هاروی دریافت کرده بود به حساب آنها باز خواهد گرداند.

razagi-final
sadaf-omidi

  خالد عبدالحق، صاحب Meadowbrook Texaco در روز جمعه با حضور در جمع مسولان و به صورت داوطلبانه پیشنهاد داد که مبالغ اضافه گرفته شده از مشتریان خود در طول طوفان هاروی را به مشتریان بازگرداند.

بر اساس داده ها در طول آگوست ۲۰۱۷ قیمت هر گالن بنزین چیزی در حدود ۳.۹۹ دلار و بیشتر در این ایستگاه به مشتریان عرضه شد.

در طول مدت طوفان در سرتاسر تگزاس سوخت به شدت کمیاب شد و صف های طولانی ماشین ها برای دریافت سوخت در بسیاری از پمپ بنزین ها صورت گرفت و درهمین زمان بسیاری از پمپ های بنزیناقدام به فروش بنزین به قیمت های بالاتر کردند که در همین باره دولتمردان ایالت  تگزاس اعلام کردند اعمال خودسرانه قیمت های بیشتر نقض وخلاف قانون می باشد.

در همین رابطه دولت به صاحبان پمپ بنزین اعلام جرم کرد و فروش بیشتر بنزین تا ۱۲۵٪ در طول زمان۳۰ روز که طوفان این ایالت را تهدید میکرد را محکوم کرد.

در ماه گذشته دولت به بیش از ۱۲۷ پمپ بنزین که اقدام به فروش با قیمت گزاف کردند اخطار قضایی ابلاغ کرد و درخواست رسیدگی سریع به این موضوع را کرد که اکثر این پمپ بنزین ها در منطقه DFW و دو مورد از این پمپ ها در آستین بوده است.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع :KXAN

بهای بنزین

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!