بلیط بخت آزمایی و مرد 51 ساله که پس از برند جایزه یک میلیون دلاری فوت کرد!

بلیط بخت آزمایی و  مرد 51 ساله که چند هفته پس از برند جایزه یک میلیون دلاری فوت کرد. بلیط بخت آزمایی و  مرد 51 ساله ای،که  چند هفته پس از آن که برنده جایزه یک میلیون دلاری در بخت آزمایی شده بود، فوت کرد.

بعضی وقت ها بخت در خونه آدم رو میزنه اما دیر میزنه و یا زمانی میزنه که اصلا بدرد نمیخوره و به قول معروف میخوام اصلا نزنه . بلیط بخت آزمایی این آقا هم برد اما زمانی برد که به هیچ دردش نخورد و اصلا نتونست ازش استفاده کنه و خواب شاید به درد بازماندگانش بخوره . اینجاس که آدم بعضی وقتها به کارهای خدا شک میکنه که بقول معروف خدا جون آمدی اما چرا دیر آمدی . آرزوی بردن یکی از این بلیطهای بخت آزمایی رو خیلی ها دارند مخصوصا در امریکا و خیلی ها هستند که شبها رو به امید برد این بلیط بخت آزمایی رو سر به بالین میزارند .

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از  FOX NEWS  بر طبق چندین گزارش، مرد نیویورکی که برنده تمام جایزه  یک میلیون دلاری در یک بلیط بخت آزمایی شده بود، سه هفته پیش به طور ناگهانی در روز جمعه فوت کرد. سرطان او بسیار پیشرفت کرده و در مرحله چهار بود.

اولین شبکه خبرگزاری فارسی زبان در ایالت تگزاس

دونالد ساواستانو 51 ساله بر اثر نوع ناشناخته ای از سرطان فوت کرد که اخیرا مریضی اش تشخیص داده شد. به گزارش تلویزیون WBNG: او شغل آزاد نجاری داشت و ده دلار برای خرید یک بلیط بخت آزمایی “میلیونر شدن مبارک” (merry-millionaire) خرج کرد.

imageproxy

یکی از اهالی شهر کوئینز به تلویزیون WBNG گفت، او تصمیم گرفته بود که از 661,800 دلار از پول یک جا برای خرید یک کامیون، پرداخت برخی از بدهی هایش، و سرمایه گذاری برای آینده استفاده کند.

آگهی ترحیمی در روز یکشنبه برای تشییع جنازه ی او توسط سازمان لستر گرومونز در شهر اونیونتا منتشر شد که در آن نوشته بود بازماندگان او، مادرش، دو خواهرش، و چهار برادرش هستند. او در خانه اش فوت کرد و خانواده اش در اطرافش بودند.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

 

x

Check Also

دادگاه عالی

دادگاه عالی به حزب جمهوری خواه پنسیلوانیا اجازه نخواهد داد که نقشه ی حوزه های انتخاباتی جدیدی طراحی کند.

دادگاه عالی به حزب جمهوری خواه پنسیلوانیا اجازه نخواهد داد که نقشه ی حوزه های ...

google-site-verification: googlecce377d486895c51.html