بسته شدن موقتی شعبات یک رستوران زنجیره ای معروف در سرتاسر تگزاس!

 

بسته شدن موقتی  شعبات یک رستوران زنجیره ای معروف در سرتاسر تگزاس : کسب و کارهای عظیم و موفق همواره بر پایه اصول دقیق و محکم بنا شده اند که به این راحتی قابل انکار شدن نیستند و معمولا تمام کار آفرین هایی که همواره به کیفیت محصولاتی که عرضه میکنند دقت و نظارت کافی دارند می تواند با رعایت تعدادی فاکتور دیگر به یک کسب و کار موفق در سطح بالا تبدیل شوند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا بعضی افراد برای پیشرفت خود یک فرمول خاص در تهیه محصول خود دارند و برخی دیگر نیز دسترسی به خصوصشان به بعضی منابع به موفقیتشان کمک شایانی می کند .

عرصه محصولات غذایی نیز از این قاعده مستثنا نیست و شاید چون به تغذیه افراد دیگر مربوط می شود دقت ها و واکنش ها نسبت به آن نیز بیشتر باشد در همین خصوص خبری در مورد فروشگاه های زنجیره ای IN-n-out منتشر شده است که بسیار جالب است.

razagi-final
sadaf-omidi

این مجموعه عظیم که در سرتاسر آمریکا شعبات مختلفی را دارد اقدام به بستن تمام شعبات خود در تگزاس کرده است و دلیل این کار را اینطور بیان کرده اند که : (( متوجه شدیم در نون همبرگر که در تولید همبرگرهای این رستوران استفاده می شود اشکالی به وجود آمده که موجب افت کیفیت آنها شده است و به همین دلیل تمام شعبه های این رستوران در تگزاس تعطیل خواهد شد))

در ادامه افزودند که محموله جدیدی از این نان ها در راه رسیدن به تگزاس است که بلافاصله بعد از دریافت آن توسط شعبات ما در این منطقه مجدادا فعالیت خود را از نو آغاز خواهیم کرد.

همچنین در پایان این کمپانی از تمام مشتریانی که در طول این مدت با کیفیت ضعیف غذای این رستوران برخود کرده اند و از آن ناراضی بوده اند عذر خواهی کرد و به آنها قول مساعد داد که به زودی تمام کاستی ها را بر طرف خواهیم کرد.

این کمپانی سال ها است که در تولید همبرگر و فست فود های متنوع فعالیت می کند و همانطور که در خبر نیز مشاهده کردید به کیفیت و ثبات غذاهای خود اصرار دارند که همین امر باعث موفقیت و فروش بیشتر آنها خواهد شد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : KXAN

بسته شدن

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!