بدترین ایالات آمریکا برای دوران بازنشستگی و ده ایالت بد برای زندگی

بدترین ایالات
261

بدترین ایالات آمریکا برای دوران بازنشستگی . ده ایالت بد برای زندگی در دوران بازنشستگی . وقتی که صحبت از انتخاب شهر محل سکونت در دوران بازنشستگی می شود، عواملی مانند مخارج زندگی، مالیات، خدمات درمانی، جرم و جنایت و… مستقیما بر روی کیفیت زندگی شما تاثیر خواهند گذاشت. شاید مایل باشید که از ده شهر زیر اجتناب کنید، چراکه برای بازنشستگان جذابیت کمتری دارند. بدترین ایالات آمریکا برای دوران بازنشستگی 

۱٫ نیویورک:
معایب: مخارج زندگی ۲۹%بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای ۶۵ سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان ۳۹۷,۱۰۷ دلار است.  خدمات درمانی گران، خانه های گران و ترافیک سنگین. مزیت ها: نیویورک نسبتا امن است، سه بیمارستان از ده بیمارستان برتر سالمندان در آن قرار دارد. نیویورک جز یکی از بدترین ایالات آمریکا برای بازنشستگان میباشد

۲٫ نیوجرسی:
معایب: متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای ۶۵ سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان ۴۰۳,۴۲۰ دلار است. متوسط میزان اجاره ی منزل، ۱۵۲۷ دلار در هر ماه است(۶۷ درصد بالاتر از متوسط ملی). از نظر مخارج درمانی بازنشستگان، سومین ایالت گران آمریکا است. مزایا: نسبتا امن.نیوجرسی هم یکی از بدترین ایالات آمریکا برای بازنشستگان میباشد

۳. کالیفرنیا:

معایب: مخارج زندگی ۱۵% بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای ۶۵ سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان۳۹۴,۸۳۱ دلار است. تمام حقوق بازنشستگی صرف مالیات می شود. ده درصد از سالمندان ۶۵ سال و بالای ۶۵ سال در این ایالت، فقیر هستند. مزایا: تامین اجتماعی خوب، طلوع آفتاب و سواحل عالی.

۴٫ کانتیکت:

معایب: مخارج زندگی ۲۹% بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای ۶۵ سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان ۴۰۲,۵۹۴ دلار است. به لحاظ گرانی مالیات املاک، دومین ایالت کشور است. مالیات برای تامین اجتماعی گران است. بیشتر حقوق بازنشستگی صرف پرداخت مالیات می شود. مزایا: درآمد بالای خانوار، میزان پایین فقر سالمندان بالای ۶۵ سال.

۵٫ ایلینوی

معایب: مخارج زندگی ۴% بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای ۶۵ سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان ۳۹۸,۹۲۷ دلار است. میزان بالای مالیات دولتی و محلی. بدهی های سنگین بلند مدت. مزایا: وجود منابع درآمدهای بازنشستگی مانند برنامه های طرح ۴۰۱٫ حساب های بازنشستگی افراد معاف از مالیات می باشد.

۶٫ ماساچوست

معایب: مخارج زندگی ۱۷% بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای ۶۵ سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان ۴۱۳,۰۰۷ دلار است. بیشتر درآمد بازنشستگی صرف پرداخت مالیات می شود، تقریبا ۵٫۱% مزایا: خدمات تامین اجتماعی از سال ۲۰۱۶ معاف از مالیات است.

۷٫ رود آیلند

معایب: مخارج زندگی ۱۳% بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای ۶۵ سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان ۳۹۲,۵۹۲ دلار است. تمام درآمدهای بازنشستگی، با نرخ های معمولی، صرف پرداخت مالیات می شوند. میزان مالیات دولتی بر اجناس ۷% است.مزایا: درآمد بالاتر از حد متوسط برای ساکنان مسن تر. خدمات تامین اجتماعی از سال ۲۰۱۶ معاف از مالیات است.

۸٫ مونتانا

معایب: پایین ترین میزان درآمد خانوار برای ساکنان ۶۵ سال و بالاتر. مخارج زندگی ۱% بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. بیشتر درآمد بازنشستگی صرف مالیات می شود. مزایا: آسمان وسیع، آبشارهای بزرگ، میزان مخارج پایین درمانی برای یک زوج بازنشسته، پارک ملی یلوستون و گلیشیر.

۹٫ وست ویرجینیا

معایب: این ایالت لقب بدبخت ترین ایالت آمریکا در ۶ سال گذشته را نصیب خود کرده است. خدمات بهداشتی و درمانی ضعیف برای ساکنان ۶۵ سال و بالاتر. مشکلات اقتصادی. صنعت زغال سنگ در حال نابودی. کمبود کار. ایالتی با کمترین میزان تحصیلات. مزایا: مخارج زندگی پایین، که سه درصد از متوسط مخارج زندگی در آمریکا پایین تر است. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های ۶۵ سال و بالاتر، پایین تر از متوسط آن در کشور است.

۱۰٫ مینه سوتا

معایب: مخارج زندگی ۲% بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای ۶۵ سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان ۳۸۷,۰۰۷ دلار است. خدمات تامین اجتماعی مشمول مالیات هستند. بیشتر منابع درآمد بازنشستگی مشمول مالیات هستند. مالیات بالای دولتی بر خرید اجناس و درآمدها. زمستان های سرد و تابستان های گرم. مزایا: ارائه دهندگان خدمات درمانی فراوان، دارای ۱۰۰۰۰ دریاچه می باشد، ۷۲ پارک و منطقه ی تفریحی.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : Softandapp

بدترین ایالات آمریکا

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!