بدترین ایالات آمریکا برای دوران بازنشستگی و ده ایالت بد برای زندگی

 

بدترین ایالات آمریکا برای دوران بازنشستگی . ده ایالت بد برای زندگی در دوران بازنشستگی . وقتی که صحبت از انتخاب شهر محل سکونت در دوران بازنشستگی می شود، عواملی مانند مخارج زندگی، مالیات، خدمات درمانی، جرم و جنایت و… مستقیما بر روی کیفیت زندگی شما تاثیر خواهند گذاشت. شاید مایل باشید که از ده شهر زیر اجتناب کنید، چراکه برای بازنشستگان جذابیت کمتری دارند. بدترین ایالات آمریکا برای دوران بازنشستگی 

1. نیویورک:
معایب: مخارج زندگی 29%بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای 65 سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان 397,107 دلار است.  خدمات درمانی گران، خانه های گران و ترافیک سنگین. مزیت ها: نیویورک نسبتا امن است، سه بیمارستان از ده بیمارستان برتر سالمندان در آن قرار دارد. نیویورک جز یکی از بدترین ایالات آمریکا برای بازنشستگان میباشد

2. نیوجرسی:
معایب: متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای 65 سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان 403,420 دلار است. متوسط میزان اجاره ی منزل، 1527 دلار در هر ماه است(67 درصد بالاتر از متوسط ملی). از نظر مخارج درمانی بازنشستگان، سومین ایالت گران آمریکا است. مزایا: نسبتا امن.نیوجرسی هم یکی از بدترین ایالات آمریکا برای بازنشستگان میباشد

razagi-final
sadaf-omidi

3. کالیفرنیا:

معایب: مخارج زندگی 15% بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای 65 سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان394,831 دلار است. تمام حقوق بازنشستگی صرف مالیات می شود. ده درصد از سالمندان 65 سال و بالای 65 سال در این ایالت، فقیر هستند. مزایا: تامین اجتماعی خوب، طلوع آفتاب و سواحل عالی.

4. کانتیکت:

معایب: مخارج زندگی 29% بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای 65 سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان 402,594 دلار است. به لحاظ گرانی مالیات املاک، دومین ایالت کشور است. مالیات برای تامین اجتماعی گران است. بیشتر حقوق بازنشستگی صرف پرداخت مالیات می شود. مزایا: درآمد بالای خانوار، میزان پایین فقر سالمندان بالای 65 سال.

5. ایلینوی

معایب: مخارج زندگی 4% بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای 65 سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان 398,927 دلار است. میزان بالای مالیات دولتی و محلی. بدهی های سنگین بلند مدت. مزایا: وجود منابع درآمدهای بازنشستگی مانند برنامه های طرح 401. حساب های بازنشستگی افراد معاف از مالیات می باشد.

6. ماساچوست

معایب: مخارج زندگی 17% بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای 65 سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان 413,007 دلار است. بیشتر درآمد بازنشستگی صرف پرداخت مالیات می شود، تقریبا 5.1% مزایا: خدمات تامین اجتماعی از سال 2016 معاف از مالیات است.

7. رود آیلند

معایب: مخارج زندگی 13% بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای 65 سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان 392,592 دلار است. تمام درآمدهای بازنشستگی، با نرخ های معمولی، صرف پرداخت مالیات می شوند. میزان مالیات دولتی بر اجناس 7% است.مزایا: درآمد بالاتر از حد متوسط برای ساکنان مسن تر. خدمات تامین اجتماعی از سال 2016 معاف از مالیات است.

8. مونتانا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

معایب: پایین ترین میزان درآمد خانوار برای ساکنان 65 سال و بالاتر. مخارج زندگی 1% بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. بیشتر درآمد بازنشستگی صرف مالیات می شود. مزایا: آسمان وسیع، آبشارهای بزرگ، میزان مخارج پایین درمانی برای یک زوج بازنشسته، پارک ملی یلوستون و گلیشیر.

9. وست ویرجینیا

معایب: این ایالت لقب بدبخت ترین ایالت آمریکا در 6 سال گذشته را نصیب خود کرده است. خدمات بهداشتی و درمانی ضعیف برای ساکنان 65 سال و بالاتر. مشکلات اقتصادی. صنعت زغال سنگ در حال نابودی. کمبود کار. ایالتی با کمترین میزان تحصیلات. مزایا: مخارج زندگی پایین، که سه درصد از متوسط مخارج زندگی در آمریکا پایین تر است. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های 65 سال و بالاتر، پایین تر از متوسط آن در کشور است.

10. مینه سوتا

معایب: مخارج زندگی 2% بالاتر از میانگین شهرهای دیگر آمریکاست. متوسط هزینه های درمانی برای زوج های بالای 65 سال، بیش از متوسط آن در کشور و به میزان 387,007 دلار است. خدمات تامین اجتماعی مشمول مالیات هستند. بیشتر منابع درآمد بازنشستگی مشمول مالیات هستند. مالیات بالای دولتی بر خرید اجناس و درآمدها. زمستان های سرد و تابستان های گرم. مزایا: ارائه دهندگان خدمات درمانی فراوان، دارای 10000 دریاچه می باشد، 72 پارک و منطقه ی تفریحی.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : Softandapp

بدترین ایالات آمریکا

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

x

Check Also

حمله به مهمانی

حمله به مهمانی دانش آموزان در کالیفرنیا حداقل 12 کشته بر جای گذاشت+ویدئو!

  حمله به مهمانی دانش آموزان در کالیفرنیا حداقل 12 کشته بر جای گذاشت : ...

error: Content is protected !!