بحران آنفولانزا همچنان در تگزاس ادامه دارد هشدار به ایرانیان تگزاس !

 

بحران آنفولانزا همچنان در تگزاس ادامه دارد باز هم تعطیلی مدارس : منطقه کوچکی در شمال تگزاس به مدت یک هفته بر اثر انتشار ویروس آنفولانزا تعطیل شد.

The Gunter Independent School District که سه مدرسه را در شمال دالاس درون خود جای داده است اعلام کرد 150 دانش آموز چند روز قبل از تعطیلی به دلیل بحران آنفولانزا در سر کلاس ها غایب بودند .این آمار در روز بعد به 253 رسید که متاسفانه 27% کل اشخاص این مجموعه را شامل میشد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از kxan مجموعه در نهایت مجبور به استخدام یک گروه حرفه ای برای آلوده زدایی و پاک سازی کل مدرسه و اتوبوس های مدرسه کرد تا بتوانید این آلودگی را از مدرسه دور کند.در همین رابطه یکی از مسئولان به خانوده هایی که کودکان مبتلا به این بیماری دارد شدیدا توصیه کرد برای اینکه بیماری در بین بقیه افراد که با فرزندانتان در ارتباط هست منتشر نشود شدیدا نکات ایمنی و بهداشتی راجع به این بیماری را رعایت کنید.

razagi-final

اگر فرزندتان سرفه یا گلو درد یا تب و عرق شدید بدن را دارد لطفا آنها را در خانه نگه دارید و برای ملاقات های آنها محدودیت قائل شوید و حتی بقیه اعضای خاواده نیز خارج از آن محیط باشند.

اخیرا مقاله دیگری با عنوان تعطیلی یک مدرسه مسیحی در تگزاس منتشر کرده بودی که شرایط مشابه بحران آنفولانزا را تجربه کرده بودند که همین نشان میدهد ابتلا و انتشار ویروس انفولانزا در ایالت تگزاس به مرز هشدار رسیده است و خانواده های ایرانی عزیزی که در این ایالت زندگی میکنند توجه لازم را برای حفظ سلامتی خود و مخصوصا فرزندانشان که در مدرسه در تماس با دیگر دانش آموزان است.

اگر فرزندتان یا خود شما به این ویروس آلوده شدید مراقبت های پزشکی و دارویی را ادامه دهید و تا 24 ساعت بعد از پایان تب بدن از منزل خارج نشوید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع :  kxan 

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

عضويت  در ایرانیان آمریکا

razagi-final
x

Check Also

هشدار بارش

هشدار بارش شدید احتمالی در منطقه هیستون برای شهروندان این منطقه!

  هشدار بارش شدید احتمالی در منطقه هیستون برای شهروندان این منطقه : بر اساس ...

error: Content is protected !!