بحران آنفولانزا همچنان در تگزاس ادامه دارد هشدار به ایرانیان تگزاس !

بحران آنفولانزا همچنان در تگزاس ادامه دارد هشدار به ایرانیان تگزاس !
546

بحران آنفولانزا همچنان در تگزاس ادامه دارد باز هم تعطیلی مدارس : منطقه کوچکی در شمال تگزاس به مدت یک هفته بر اثر انتشار ویروس آنفولانزا تعطیل شد.

The Gunter Independent School District که سه مدرسه را در شمال دالاس درون خود جای داده است اعلام کرد ۱۵۰ دانش آموز چند روز قبل از تعطیلی به دلیل بحران آنفولانزا در سر کلاس ها غایب بودند .این آمار در روز بعد به ۲۵۳ رسید که متاسفانه ۲۷% کل اشخاص این مجموعه را شامل میشد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از kxan مجموعه در نهایت مجبور به استخدام یک گروه حرفه ای برای آلوده زدایی و پاک سازی کل مدرسه و اتوبوس های مدرسه کرد تا بتوانید این آلودگی را از مدرسه دور کند.در همین رابطه یکی از مسئولان به خانوده هایی که کودکان مبتلا به این بیماری دارد شدیدا توصیه کرد برای اینکه بیماری در بین بقیه افراد که با فرزندانتان در ارتباط هست منتشر نشود شدیدا نکات ایمنی و بهداشتی راجع به این بیماری را رعایت کنید.

اگر فرزندتان سرفه یا گلو درد یا تب و عرق شدید بدن را دارد لطفا آنها را در خانه نگه دارید و برای ملاقات های آنها محدودیت قائل شوید و حتی بقیه اعضای خاواده نیز خارج از آن محیط باشند.

اخیرا مقاله دیگری با عنوان تعطیلی یک مدرسه مسیحی در تگزاس منتشر کرده بودی که شرایط مشابه بحران آنفولانزا را تجربه کرده بودند که همین نشان میدهد ابتلا و انتشار ویروس انفولانزا در ایالت تگزاس به مرز هشدار رسیده است و خانواده های ایرانی عزیزی که در این ایالت زندگی میکنند توجه لازم را برای حفظ سلامتی خود و مخصوصا فرزندانشان که در مدرسه در تماس با دیگر دانش آموزان است.

اگر فرزندتان یا خود شما به این ویروس آلوده شدید مراقبت های پزشکی و دارویی را ادامه دهید و تا ۲۴ ساعت بعد از پایان تب بدن از منزل خارج نشوید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع :  kxan 

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!