من با سه نفر از راننده های Uber در اماکن عمومی سکس کرده ام

72,207

من با سه نفر از راننده های Uber سکس کرده ام .تقریبا ۶ سال تو یه رابطه طولانی مدت با پارتنرم بودم.  ما زندگی سکسی با نشاطی داشتیم، از سکس کردن در اماکن عمومی خجالت نمیکشیدیم و هر نوعش رو هم امتحان کردیم. دوستی ما هم در این مدت که سکس میکردیم ادامه داشت. چند سال پیش یه دوره کارآموزی رو گذروندنم که بهم این فرصت رو میداد که تو یه فروشگاه کار کنم، اونم به هدف اینکه بتونم در جایی که واقعا دوست دارم کار کنم.

اما پارتنرم هنوز میخواست تو شغل قدیمی خودش بمونه و به همین دلیل طرز فکرهای متفاوتی داشتیم. من زمان بیشتری رو با دوستان کاری خودم می گذروندم و اون زیاد از رابطه ما خوشش نمیومد و این شد که خیلی کمتر و کمتر با هم بودیم. اما همچنان با هم دوست بودیم و اغلب با هم رابطه داشتیم تا زمانی که اون با یک زن جدید رابطه برقرار کرد و دیگه با من نبود، چون اون زن ناراحت میشد از اینکه من و با پارتنرم ببینه. من فقط با چند نفر از طریق نرم افزار تیندر رابطه داشتم که به نظرم چیز جدی نبود.

یه شب با چندتا از همکارام برای شام رفتیم بیرون و با هم در مورد چند تا مرد جدید که تو نرم افزار دوست یابی پیدا کرده بودیم صحبت می کردیم. تو مسیر برگشت دوستم اول پیاده شد و من رفتم جلو کنار راننده نشستم و همون ابتدا تشخیص دادم که هاته. اون روز با راننده در مورد مسافرا و ترافیک صحبت کردیم و من متوجه شدم که متاهل هم هست.

بدون اینکه احساس شرمندگی و خجالت کنم پرسیدم ازش که آیا چیزی از حرفام با دوستم که در مورد آخرین سکسمون بود شنیده یا نه؟  که لبخند زد و سرش رو تکون داد. بعدش ازش پرسیدم که آیا با کسی رابطه داره؟ اون پاسخ داد خیر. بعد از اینکه یه چندتا فایل تو نرم افزار تیندر برای هم ارسال کردیم نزدیک خونه من شدیم. ازش پرسیدم که تا الآن با مسافری سکس داشته یا نه؟ اون گفت که اجازه ندارن این کارو بکنن اما تا الآن چندبار وسوسه شده که این کار رو بکنه.

بعد پرسیدم اگه شماره تلفنت رو به من بدی و من باهات تماس بگیرم بازم غیر قانونیه؟  اون یه نیشخند زد و سرش رو به سمت کارت کسب و کارش تکون داد. تلفنش چند ثانیه بعد زنگ خورد و بدون اینکه حرف دیگه ای بزنیم وارد خونه شدیم. همین که وارد شدیم، اون من و به سمت دیوار هول داد و من و بوسید و منم پیرهنش رو در آوردم.

بیست ثانیه بعد وسط حال با سرو صدای بلند داشتیم سکس میکردیم. واقعا لذت بخش بود اما میدونستم که دیگه هیچوقت نمیبینمش. و خب باعث شد که نظرم نسبت به راننده های اوبر تغییر کنه. چند تا مسافرت بعدیم با اوبر خبری از سکس نبود، اما بعدش، یه شب که با یه سرویس اوبر از محل کارم میرفتم خونه، راننده خیلی هات سیگار میکشید و خوش خنده بود و راحت میشد باهاش بگو بخند کرد. تا برسیم خونه بیست دقیقه وقت داشتیم و این وقت زیادی برای من بود که حسابی عشق بازی کنم.

من گفتم “بله”. اون گفت چقدر طول کشید که برنامه ریختی تو ذهنت. ازش پرسیدم که پایه همه چیز هستی؟ اونم گفت دوست داری بریم خونه من؟ یا خونه تو؟ یا آماده یه کم ماجراجویی هستی؟ همین چند وقت پیش بود که یه سکس وحشیانه انجام داده بودم، در نتیجه گزینه سوم رو انتخاب کردم. اونم به سمت پارکینگ کنار آبشار محلی رفت که این موقع شب خالی بود، اما خیلی به آبشار نزدیک بود و اطرافمون پر رستوران بود.

تاکسی متر گوشیش رو خاموش کرد و صندلی رو خوابوند. وقتی شروع به بوسیدنم کرد یه کاندوم از تو داشبورد برداشت و ازم پرسید که میخوای بریم صندلی عقب؟ رفتیم صندلی عقب و منم بدون مقدمه زیپ شلوارش رو باز کردم و شروع کردم. چند سالی میشد که من علاقه شدیدم به سکس کردن تو اماکن عمومی رو کنار گذاشته بودم و بخاطر همین خیلی زود اوج گرفتم و به ارگاسم رسیدم.

من خیلی سر و صدا کردم و اونم شب کار بود و سکسمون فقط چند دقیقه طول کشید. بعدش سریع برگشتیم صندلی جلو و مستقیم رفتیم سمت خونه. با این دفعه، بین دوستام مشهور شده بودم که سه بار با راننده های اوبر سکس کردم. یه شب که با چندتا از رفیقام بیرون رفته بودیم، برای برگشتن به خونه با اوبر اومدیم. راننده در حد من نبود اما خیلی جذاب بود. همین که شروع به بگو بخند کردیم، یکی از دوستام که مست بود، با خنده به راننده گفت که مواظب باش، این با چندتا از راننده ها سکس کرده.

اونم یه ابروش رو بالا انداخت و گفت به نظر کار خوبی برای تموم کردن یه شیفت کاری میاد. رفیقم که پیاده شد، راننده ازم پرسید که موافقی بریم قهوه بخوریم؟ منم گفتم بیشتر دوست دارم تو خونه خودم قهوه بخورم.
تمام چیزی که در موردش میتونم بگم اینه که درسته که در حد من نبود، اما نهایتا همون کاری رو که چند وقت منتظرش بودم رو انجام دادم، منظورم اینه که بالاخره با کسی سکس کردم که میتونست من و از رو زمین بلند کنه و اونقد ادامه بده که ارضا بشم.

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!