این ماریجوانا نیست !! دردسر یک زوج سالمند برای نگهداری یک گیاه !

 

این ماریجوانا نیست !! یک زوج پنسیلوانیایی بعد از اینکه چند ساعت به خاطر یک بوته گل در ماشین پلیس نشستند از پلیس محلی و مامور بیمه شکایت کردند.

 

بر اساس ادعا ادوارد کارمر 69 ساله و همسرش آدری کرامر 66 ساله در ماه اکتبر در شهر بوفالو تان شیپ مامور بیمه ای برای توضیحات در مورد بیمه این دو سالمند به منزل آنها آمد و بعد از خروج از منزل این مامور گزارش یک درخت ماریجوانا در منزل آنها را داد .

 

صاحبان منزل اعلام کردند که این مامور بیمه به صورت مخفیانه از  بوته hibiscus  آنها که در حیاط پشتی واقع شده بود عکس گرفته است و آن را به ماموران قضایی ارسال کرده است و وی این درختچه را با ماریجوانا اشتباه گرفته است.

razagi-final
sadaf-omidi

 

در جواب این پیغام پلیس به سرعت وارد عمل شد و از عکس برای مدرک ورود به منزل آنها استفاده کرد و بلافاصله به محل زندگی آنها رفتند و به صورت ناگهانی وارد منزل آنها شدند و در حالی اسلحه را به سمت زن صاحب خانه گرفتند که وی لباس زیر به تن داشت ولی همسر وی در آن لحظه در خانه نبود .

 

ماموران این زن را با لباس زیر و با دستبند بیش از 10 دقیقه قبل از اینکه سوار ماشین پلیس شوند بیرون از منزل و در دید عموم نگه داشتند تا ماشین برسد و بعد از آن او را درون خودرو سوار کردند.

 

هنگامی که همسر وی به منزل رسید نیز ماموران اسلحه را به سمت وی گرفتند و او را نیز تحت بازداشت قرار دادند و وی را نیز به صندلی عقب ماشین پلیس در کنار همسرش مردن و چند ساعت هر دوی آنها در همین شرایط بودند تا ماموران تجسس فرا برسند .

 

در نهایت بعد از چند ساعت به هر دو آنها اجازه داده شد بروند اما درختچه های هیبسوس آنها ضبط شده بود .

 

این ماریجوانا نیست!!!

 

 

بعد از این اتفاق آقای کرامر گفت الان متوجه شدم که چرا مردم به پلیس اعتماد ندارند و واقعا احساس میکنم تحقیر شده ام و مطمئنا هرگز بعد از این به ماموران پلیس اعتماد نخواهم داشت .

 

وی در ادامه افزود فاجعه بار تر از این ماجرا این است که ما هفته پیش نامه ای از شرکت بیمه دریافت کردیم که به ما گفته بود در حیاط خانه شما ماریجوانا وجود دارد اگر آن را از بین نبرید بیمه شما قطع میشود.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

 

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : NYDAILY

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

مالیات در آمریکا

مالیات در آمریکا و فهرست مهم ترین مخارجی که قابل کسر از درآمد مشمول مالیات هستند!

  مالیات در آمریکا و فهرست مهم ترین مخارجی که قابل کسر از درآمد مشمول ...

error: Content is protected !!