ایرانی ساکن لس آنجلس که دوربین در دستوشی زنانه جاسازی کرده بود دستگیرشد

491

ایرانی ساکن لس آنجلس که دوربین مخفی در دستوشیی زنانه جاسازی کرده بود دستگیر و جریمه شد .صدور حکم ایرانی ساکن لس آنجلس که دوربین مخفی در دستوشیی زنانه جاسازی کرده بود : اخیرا خبر ناراحت کننده ای در مورد یک ایرانی ساکن آمریکا و شهر لس آنجلس به نام بهرام جواهریان شریک رستوران  پیتزا ی “کوچینا بنه ” در محله شرمن اوک لس انجلس منشر شده بود که به اتهام نصب دوربین در توالت زنان ، و دیدزدن نوارهای ویدئویی کودکان زیر سن ، دستگیر و با ۲۰ هزار دلار وثیقه ازاد شده بود .

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از dailynews  در مورد این حادثه پلیس می گوید این رستوران به مدت ۱۱ سال است که بازشده است و در این مکان مشغول به فعالیت است  پلیس می گوید بعد از این حادثه با حکم قاضی خانه متهم را جستجو و نوارهای ویدئویی ضبط شده از مشتریان رستوران هنگام استفاده از دست شویی را پیدا کرده اند . پلیس گفته است که بهرام چواهریان اعتراف کرده است که ۷ ماه است دوربین کوچک را جاسازی کرده و نوارها را به خانه برده و نگاه می کرده است .   در یکی از فیلمها هنگام نصب دوربین ، تصویر خودش ضبط شده بود و همه چیز از همین فیلم کاملا مشخص بود.

لازم به ذکر است این دوربین را یکی از کارکنان رستوران پیدا کرده بود.

همانطور که اکثر ما میدانیم نصب دوربین در دست شویی یک جرم است ولی وقتی با افراد زیر سن مربوط می شود در طبقه بندی عکس جنسی کودکان قرار می گیرد و یک جرم جنایی محسوب می شود بعد از روی دادن این حادثه پلیس اعلام کرده بود شاکیان احتمالی به انها مراجعه کنند اما امروز و بعد از گذشت مدتی از این ماجرا بالاخره حکم بهرام جواهریان صادر شد.

وی گناهکار شناخته شد و به تحمل ۹۰ روز حبس به علاوه سه سال روان درمانی جنسی متهم شد و علاوه بر این دادسرا اعلام کرد از این پس وی با عنوان متهم جنسی به زندگی خود ادامه خواهد داد. دادگاه در متن این حکم اعلام کرده است که تعرض به حریم خصوصی اشخاص مخالف قانون مدنی این کشور است و با مجرمان این ضمینه بر خورد جدی انجام خواهد شد.

ایرانی ساکن لس آنجلس

Nadereh Adeli و Remick Shaverdi Sapien که از شاکیان این پرونده هستند اعلام کردند در بسیاری اوقات ما برای تعویض لباس هایمان به اتاق میرفتیم و مسلما تصویر برداری از این حریم خصوصی توهین به آزادی مدنی ما است و باید با آن برخورد شود. در فیلم های ضبط شده تصویری از این خانم ها در دستشویی زنانه موجود بوده است .

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!