اگر تخفیف میخواهید باید روی کاتالوگ تبلیغ ما ادرار کنید!!

 

اگر تخفیف میخواهید باید روی کاتالوگ تبلیغ ما ادرار کنید : خرید کردن و استفاده از تخفیف های مختلف یک کمپانی به یک عادت همیشگی برای مشتریان تبدیل شده است اما اخیرا کمپانی IKEA مرزهای جدیدی از تبلیغات و تخفیف را برای مشتریان تعریف کرد.
این کمپانی کاتولوگ وسایل بچه خود را با استفاده از موادی خاصی که در تستر استاندارد حاملگی بانوان موجود است پوشانده است و از مشتریان خانوم خود میخواهد برای تست حاملگی از این تبلیغات استفاده کند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از yourphx اگر شما حامله باشید بعد از ادرار لایه رویی این تبلیغات به حرف ای قرمز رنگ تبدیل شده که به معنی این است که شما باردار هستید و جالبتر از ان این است که بعد از اینکه جواب تست حاملگی مثبت بود میتوانید از تخفیف وسایل کودک استفاده کنید .

در واقع شما بعد از اینکه روی تبلیغ این شرکت که خاوی مواد تشخیص بارداری است ادرار کردید و متوجه شدید که حامله هستید میتوانید برگه را به فروشگاه برده و از تخفیف محصولی که درون برگه قرار داشته است استفاده کنید .
این تبلیغ در یک‌ روزنامه سوئدی به عنوان ((ادرار کردن روی این تبلیغ شاید زندگی شما را تغییر دهد)) چاپ شد که به واقع نهایت خلاقیت یک کمپانی در تبلیغات بود.
این شرکت سوئدی به همراه یک کمپانی تبلیغاتی سوئدی دیگر درون یک ازمایشگاه تست بارداری بر روی این پروژه کار کردند تا توانستند این تبلیغ را اختراع کند و این در حالی است که این اولین بار نبوده است که این دو کمپانی با همکاری یکدیگر دست به تولید یک خلاقیت جدید میزنند.
با این حال این خلاقیت جدید در رسانه ها و شبکه های اجتماعی مختلف سر و صدای بسیاری به پا کرده و توجه همگان را جلب کرده است و برخی ان را جالب و جدید میدانند و بعضی دیگر ان را توهین به جنسیت زن دانسته اند.
در هر حال چیزی که ما از آن مطمئن هستیم این است که این کمپانی تعریف جدیدی از تخفیف گرفتن را برای مشتریان خود به وجود اورده است!!

razagi-final
sadaf-omidi

 

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

منبع : yourphx 

اگر تخفیف میخواهید باید روی کاتالوگ تبلیغ ما ادرار کنید!!

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!