اوپراتور فوریت های هیستون در دادگاه به سپری کردن حبس محکوم شد!

 

اوپراتور فوریت های هیستون در دادگاه به سپری کردن حبس محکوم شد : خبر های عجیب در مورد رفتار های شگفت انگیز برخی از افراد همواره در فضای مجازی حاشیه ساز و خبر ساز شده است و فرقی نمی کند که این اتفاق ها در ایران رخ دهد یا در کشوری دیگر مثل آمریکا!

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از BBC در تازه ترین اتفاق قابل تامل در این باره زنی که در اپوراتور اورژانس هیستون تگزاس کار میکرد تلفن را در میان درخواست کمک بسیاری از شهروندان این ایالت قطع میکرد.

کرنشاندا ویلیامز ، به دلیل قطع کردن چندین مورد تلفن در زمانی که در اوپراتور اورژانس کار میکرد متهم شد و به دادگاه فرا خوانده شد او در تا قبل از پایان سال 2016 که از اورژانس اخراج شده بود در حدود 18 ماه در این مرکز مشغول به فعالیت بوده است.

razagi-final

این تلفن ها که شامل گزارش سرقت ، سرعت غیر مجاز و در مواردی حتی قتل بوده است که به گزارش دفتر دادستان هریس ، تگزاس بسیاری از این موارد از طرف این خانوم قطع می شدند.

اما جالب است بدانید که چطور دست این خانوم رو شده است ! تمام تماس هایی که مرکز فوریت های 911 وصل می شود ضبط و نگهداری می شود و اطلاعات مربوط به آن نیز حفظ می شود که جالب است بدانید یکی از این اطلاعات این است که چه کسی اول تماس را قطع کرده است.

در مورد این شخص بعد از تحقیقات و بررسی های مکرر هزاران تماس تلفنی کمتر از 20 ثانیه موجود است که تمامی آنها از طرف خانوم ویلمیاز قطع شده است.

اما در نهایت لارن ریدر دادستان هریس این شخص را به ده روز حبس و 18 ماه دوره آزادی مشروط محکوم کرده است و طی بیانیه ای در مورد این اتفاق اعلام داشته است که : شهروندان به اپراتورهای تلفن شماره خدمات اورژانس و پلیس در آمریکا اعتماد دارند که در سریع ترین زمان کمک را به آنها برسانند. وقتی کارمندان بخش‌های دولتی به اعتماد جامعه لطمه میزنند و قانون شکنی می‌کنند ما مسئول هستیم که جرم آنها را ثابت کنیم و محکومشان کنیم.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

منبع : BBC

اوپراتور فوریت های هیستون

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!