انواع نمک و معرفی نمک ها در بازار آمریکا برای مصارف مختلف آنها!

 

انواع نمک و معرفی نمک ها در بازار آمریکا برای مصارف مختلف آنها : بازار فروش در آمریکا حرکت های گوناگونی می کند و شاید برای ما مهاجرین تمرکز بر روی همه این حرکات سخت و دشوار باشد، اما ما بعنوان گروه مهاجرین اگر تجربیات خود را در هر زمینه ای به اشتراک بگذاریم، کمکی می شود به تک تک جامعه ما که با سرعت بیشتری از ترفندهای موجود در این کشور آگاهی یابد و راه درست را به کار بندد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا در این نوشتار یک تحقیق میدانی کردم در مورد انواع نمک های موجود در بازار ( بنده متخصص نیستم، اطلاعات را از تولید کننده ها و چند وب سایتی که مقایسه نمک ها با هم بود صورت دادم.
۱.نمک معمولی چیست؟
نمک معمولی از نگاه فیزیکی از کریستال‌های لطیف و یک‌شکل تشکیل شده است، که این روش تشکیل سبب می‌شود از نمک‌های دیگر متراکم تر باشد. معمولن این نوع نک ها را از معادن نمکی که در زیرزمین واقع شده است استخراج می کنند و ممکن است حاوی موادی باشد که مانع گوله شدن آنها، مانند کلسیم سیلیکات بشود.
.به این نوع نمک در بازار اینجا بطور عامیانه (Table salt) می گویند، که برای مزه‌دار کردن در لحظه‌ی آخر مناسب است مانند نمک زدن به خیار و… و البته در اینجا بیشتر به آب پاستا و برخی سوپ ها در لحظه آخر می افزایند.
۲.نمک کوشر چیست؟
نمک کوشر را به معنای مذهبی آن بسیاری بهش توجه می کنند اما از نظر کیفی بخواهیم بررسیش کنیم از نمک معمولی لطافت کمتری دارد. دانه‌هایش درشت‌تر است و به صورت منظم به یکدیگر پیوند نمی‌خورند و شکل درستی ندارند بنابراین زبرتر هستند و زیاد متراکم نیستند.
نمک کوشر پرکاربردترین نوع نمک در بازار آمریکا است. این نمک برای مزه‌دار کردن قبل از آشپزی، طی آن یا بعد از آن عالی است. یعنی هر سه کاربرد را در بازه زمان به خوبی ایفا می کند بخصوص برای مزه‌دار کردن گوشت قبل از پختن بسیار مناسب است و در رستوران های آمریکا بسیار استفاده می شود.
۳.نمک دریایی چیست؟
نمک دریایی کمترین پردازش و تسویه را دارد. دانه‌های آن از تبخیر آب دریا ساخته می شوند و ممکن است حاوی مواد معدنی درونش باشد که این مواد براساس درصد و میزانشان رنگ آن را تغییر می دهند. دانه‌های غیریکنواخت این نوع نمک تراکم کمتری دارند. نمک دریایی معمولا گران‌تر هستند وباید با احتیاط از آن استفاده کنید. این نوع نمک را می توان بهترین نمک برای پایان کار دانست.
در پایان نوشتار اگر می خواهید فقط از یک نوع نمک استفاده کنید، نمک کوشر را که مثل آچار فرانسه می باشد پیشنهاد می شود.
شاید نوشتار خیلی با ارزشی نبود، اما امیدوارم به کار آید.

انتشار توسط سایت ایرانیان آمریکا
نویسنده : کاوش ایرانبان از دالاس

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final

انواع نمک

razagi-final
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!
بستن