انتخاب همخانه مناسب در آمریکا

 

شرایط داشتن همخانه در آمریکا

عموما تازه واردین مجرد به آمریکا خواه خانم ویا آقا بدنبال همخانه جهت صرفه‌جویی در هزینه مسکن میباشند. سؤال اینجاست که آیا اساسا این انتخاب درستی است یا نه؟

انتخاب همخانه مناسب در آمریکا
البته اشتباه نکنید فقط آقایون این سوال رو نمیکنند خانمها هم این سوال رو مطرح میکنند و البته که سوال بی ربطی نیست .

در امریکا شما میتوانید هر جور که دوست داری با هر سلیقه ای زندگی کنی و این سوال بیجایی نیست و کاملا منطقیه اما در چه صورتی سوال میشه .از خانمها شروع میکنم ,میخوام همخونه امریکایی داشته باشم تا هم با زبان و هم با فزهنگ آمریکا آشنا بشم و بازم همه چیز منطقیه . من هم هیچوقت نمیگم که شما نمیتوانی و در جواب میگم شما میتوانی بگردی و همخونه امریکایی داشته باشی اما یک سوال را همیشه میکنم و اینکه شما یک دختر امریکایی آیا میاد با شما که نه زبان انگلیسی بلدی و یا مسلط نیستی همخونه بشه و باز هم دید مثبت میشه و آیا شما یک خانم که تازه وارد جامعه امریکا شدی میتونی با فرهنگ این خانم خودتو سریع وقف بدی اون با سگش زندگی میکنه با کفش وارد خونه میشه شب شاید دوست پسرش باهاش خونه بیاد و چیزهایی ببینی که تا به حال ندیدی اون شاید میخواد مشروب بخوره و یا اصلا ماریجوانا مصرف کنه با دوستاش آیا شما میتونی با تمام این چیزها کنار بیای اون خانم مواد غذاییش حتی با شما فرق داره آیا میتونی هم سفره بشی با ایشون و صد البته هم ایرانیهایی هستند که سالهاست با همخونه امریکایی زندگی میکنند و هیچ مشکلی هم ندارند . اما همیشه نباید از جاهای قشنگ صحبت کرد باید اون طرف گود رو هم دید .

razagi-final
sadaf-omidi

و اما آقایون ایرانی

من میتونم هم خونه دختر امریکایی داشته باشم در هنگام ورود به امریکا ؟ بله که شما میتوانی و حالا دلیل شما چیه برای همخونه دختر اونم فقط امریکایی ؟میخوام زبانم خوب بشه و شاید هم از همدیگه خوشمون اومد ازدواج کردیم .باور داشته باشید خیلی ها این دلایل رو می آورند .

عضويت  در ایرانیان آمریکا

سخن من به شما

دوستان عزیز که تازه وارد امریکا میشوید لطفا رویا پردازی نکنید و به هر کاری که میخواهید دست بزنید از همه جوانب بسنجید مخصوصا سخن من با آقایون میباشد چون من دوستان زیادی را میشناسم که همین همخونه دختر اونم از نوع امریکایی داشتند و حالا در زندان هستند و یا بودند .چرا چون یک درگیری لفظی باعث دعوا و خشونت و بعد هم پای پلیس و بعد هم از آنجا که اینجا قانون طرف خانمها هست شما متهم و در نهایت زندان و سابقه بد و با سابقه زندان شما دیگه خیلی به سختی باید تو امریکا زندگی کنی چون نه دیگه کردیت داری و نه جایی به شما خونه میده و در نهایت شغل هم نداری .اینجا کشور فرصتها میباشد وفرصتها رو قنیمت بشمارید و از دست ندهید هیچ چیز اینجا غیر ممکن نیست .

با کمال احترام به همه عزیزانی که از من این سوال ها رو میکنند میگوییم که برای سوال شما هم احترام میگذارم و و با کمال میل جواب میدم و حقایق رو میگم امیدوارم منطقی برداشت کنید .

شهرام فقیه لو

تگزاس 05/19/2015

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

One comment

  1. چقدر منفی بافید شما…

    اولا باید با ادبیات درست کامنت یا پست گذاشته بشه…

    دوما خیلی مرت و بی روح موارد را عنوان…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

خطرناک ترین مناطق آمریکا

خطرناک ترین مناطق آمریکا در کدام ایالت ها هستند؟

  خطرناک ترین مناطق آمریکا در کدام ایالت ها هستند؟ امروز قصد داریم تعدای از ...

error: Content is protected !!