انتخابات آمریکا و ارائه سرویس های رایگان و تخفیفی در این روز برای شهروندان!

 

انتخابات آمریکا و ارائه سرویس های رایگان و تخفیفی در این روز برای شهروندان : امروز یکی از روزهای شلوغ و پر هیجان در سرتاسر آمریکا می باشد و بسیاری از مردم در حال رفت و آمد برای شرکت در انتخابات میان دوره ای آمریکا می باشد.

این انتخابات از این رو مهم است که دو سال بعد از شروع دوره ریاست جمهوری جدید برگذار می شود و می تواند مجلس را با انتخاب حذب مطبوع رییس جمهوری به خواسته های او نزدیک تر کند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا از اتفاقاتی که در این روز معمولا رخ می دهد می توان به تخفیف ها و خدمات رایگان برای شهروندان در راستای آسایش رای دادن و راحتی هر چه بیشتر آن و همچنین شور و هیجان به خصوص در این روز اشاره کرد.

razagi-final

همانطور که شاید بسیاری از شما بدانید به کسانی که در این رای گیری شرکت می کنند یک استیکر داده می شود که بر روی آن نوشته شده است من رای دادم و شاید در طول این روز بسیاری از افراد را مشاهده کنید که این استیکر ها را بر روی خودروی خود نصب کرده اند.

طبق قانون در سی ایالت نیز تمام کارمندان می توانند برای رای دادن محل کار خود را ترک کنند و به محل های رای گیری مراجعه کنند.

اما از سرویس های بی نظیری که در این روز می توان به آن اشاره کرد سرویس های حمل و نقل می باشد که کمپانی هایی مثل اوبر یا لیفت برای رساندن مردم به پای صندوق های رای سرویس رایگان یا با تخفیف ویژه به مشتریان ارائه می دهد و بر همین اساس کمپانی لیفت اعلام کرده است که هدف آنها از این کار این بوده است که در سال 2016 به دلیل مشکلات ترافیکی 15 میلیون نفر در انتخابات ثبت نام کرده اند اما رای نداده اند.

این سایت نیز برای کسانی که در صف های راگیری معطل شده اند این امکان را قرار داده اند که با تماس و درخواست پیتزا در هنگامی که منتظر هستند نوبتشان فرا برسد گرسنه نمانند و پیتزای رایگان دریافت کنند همچنان میتوانید با انتخاب گزینه دیگر برای کسانی که در صف رای گیری ماندن پیتزای رایگان دونیت کنید.

بسیاری از رستوران ها دیگر نیز برای این روز تخفیف ویژه قرار دادند مانند Caltort که شما میتوانید با نشان دادن برگه من رای دادم از آنها محصولات رایگان دریافت کنید.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

جیمبو تاکو ، لیموناد ، شیک شیک و بسیاری دیگر از رستوران ها نیز با دیدن برگه من رای دادم شما محصولات رایگان یا با تخفیف ویژه به شما ارائه میدهند.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : usatoday

انتخابات آمریکا

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!