اعضای خانواده هیستونی به دلیل اختلاف بر سر مالکیت به منزل مورد نظر حمله کردند!

 

اعضای خانواده هیستونی به دلیل اختلاف بر سر مالکیت به آن منزل حمله کردند : بسیاری از مرم در مورد کشور های دیگر دنیا تصور غلطی دارند و فکر می کنند برخی مسائلی فرهنگی و محیطی فقط مربوط به محل زندگی آنها خواهد بود به همین دلیل انتظار شنیدن برخی اخبار را از کشور های مدرن تر ندارند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا اما این اتفاق درست نیست و بسیاری از رفتار های غیر انسانی حتی در برخی کشور های بسیار پیشرفته نیز رخ می دهد و بعضا شاهد انتشار اخبار آنها در رسانه ها می باشیم.

یکی از این دست اتفاق ها دعوا های طایفه ای بر سر میراث گذشتگان است که طبیعتا هر کس از آن سهم بیشتری طلب می کند و اگر این املاک مشخص شده نباشند باعث به وجود آمدن حوادث بسیار عجیب یا بعضی اوقات حتی قتل می شوند.

razagi-final

در طی یک داستان مشابه اخیرا مردی اهل تگزاس توسط پنج نفر از اعضای خانواده اش در منزل خود بسته شد که با حضور ماموران نجات یافت.

ماجرا از این قرار بوده است که بر اساس گزارش پلیس هیستون مردی توسط اعضای خانواده خود در جنوب شرقی هیستون در روز سه شنبه بسته شده .

عضويت  در ایرانیان آمریکا

این منزل در آدرس Dickens Road در نزدیکی Old Spanish Trail و MLK Boulevard. قرار داشته است که حادثه در آن رخ داده است.

بعد از اینکه این مجادله شروع شد بلافاصله همسایه های این شخص به ماموران پلیس در مورد ورود با زور به خانه همسایه خود اطلاع دادند و گفتند چند نفر در حال ایجاد درگیری در خانه نزدیک آنها هستند که بلافاصله ماموران پلیس وارد عمل شدند و در همین رابطه ۵ نفر را دستگیر کرده اند.پ

شخص مورد حمله قرار گرفته شده بلافاصله به یک درمانگاه در نزدیکی محل فرستاده شد که در مورد وضعیت سلامتی این شخص هنوز اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

تحقیقات اولیه نشان می دهد که درگیری بر سر صاحب قبلی منزل و کسی که هم اکنون در آن سکونت دارد بوده است که در بین اعضای این خانواده رخ داده است.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

منبع : khou

razagi-final
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!
بستن