اعضای خانواده هیستونی به دلیل اختلاف بر سر مالکیت به منزل مورد نظر حمله کردند!

Farmer Max Carter on his Marong property 11 April 2018 Photo: Brendan McCarthy
414

اعضای خانواده هیستونی به دلیل اختلاف بر سر مالکیت به آن منزل حمله کردند : بسیاری از مرم در مورد کشور های دیگر دنیا تصور غلطی دارند و فکر می کنند برخی مسائلی فرهنگی و محیطی فقط مربوط به محل زندگی آنها خواهد بود به همین دلیل انتظار شنیدن برخی اخبار را از کشور های مدرن تر ندارند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا اما این اتفاق درست نیست و بسیاری از رفتار های غیر انسانی حتی در برخی کشور های بسیار پیشرفته نیز رخ می دهد و بعضا شاهد انتشار اخبار آنها در رسانه ها می باشیم.

یکی از این دست اتفاق ها دعوا های طایفه ای بر سر میراث گذشتگان است که طبیعتا هر کس از آن سهم بیشتری طلب می کند و اگر این املاک مشخص شده نباشند باعث به وجود آمدن حوادث بسیار عجیب یا بعضی اوقات حتی قتل می شوند.

در طی یک داستان مشابه اخیرا مردی اهل تگزاس توسط پنج نفر از اعضای خانواده اش در منزل خود بسته شد که با حضور ماموران نجات یافت.

ماجرا از این قرار بوده است که بر اساس گزارش پلیس هیستون مردی توسط اعضای خانواده خود در جنوب شرقی هیستون در روز سه شنبه بسته شده .

این منزل در آدرس Dickens Road در نزدیکی Old Spanish Trail و MLK Boulevard. قرار داشته است که حادثه در آن رخ داده است.

بعد از اینکه این مجادله شروع شد بلافاصله همسایه های این شخص به ماموران پلیس در مورد ورود با زور به خانه همسایه خود اطلاع دادند و گفتند چند نفر در حال ایجاد درگیری در خانه نزدیک آنها هستند که بلافاصله ماموران پلیس وارد عمل شدند و در همین رابطه ۵ نفر را دستگیر کرده اند.پ

شخص مورد حمله قرار گرفته شده بلافاصله به یک درمانگاه در نزدیکی محل فرستاده شد که در مورد وضعیت سلامتی این شخص هنوز اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

تحقیقات اولیه نشان می دهد که درگیری بر سر صاحب قبلی منزل و کسی که هم اکنون در آن سکونت دارد بوده است که در بین اعضای این خانواده رخ داده است.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : khou

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!