لزوم ارسال سریع اظهار نامه مالیاتی برای افرادی که انتظار دریافت ری فاند دارند!

 

لزوم ارسال سریع اظهار نامه مالیاتی برای افرادی که انتظار دریافت ری فاند دارند :

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از کانال تلگرامی ((آشنایی با قوانین مالیاتی- Tax Return Farsi))  ⚖️🇺🇸 افرادی که انتظار دارند پس از ارسال اظهارنامه مالیاتی مبلغی را از دولت دریافت کنند (Tax refund) بهتر است در اولین فرصت اظهارنامه مالیاتی خود را تکمیل و ارسال کنند.
با توجه به اینکه تعداد زیادی از شماره های Social Security افراد ساکن آمریکا به سرقت رفته است، امسال احتمال اینکه افراد تبهکار با ارسال اظهارنامه های مالیاتی جعلی اقدام به دریافت Tax Refund افراد کنند زیاد است. در واقع این باندهای تبهکار با سرقت هویت و ارسال اظهارنامه مالیاتی به جای شما، مبلغی را که دولت باید به شما برگرداند به حساب خود واریز می کنند و شما تنها زمانی متوجه این موضوع می شوید که اظهارنامه مالیاتی واقعی شما از طرف IRS رد می شود.
بنابراین اگر انتظار دارید که امسال بخشی از مالیاتی که به دولت پرداخته اید به شما برگشت داده شود بهتر است در اولین فرصت اظهارنامه مالیاتی خود را تکمیل و ارسال کنید تا تبهکاران نتوانند به جای شما این کار را انجام دهند.
👈 اگر پس از ارسال اظهارنامه مالیاتی خود متوجه شدید که قربانی سرقت هویت شده اید و قبل از شما فرد دیگری به جای شما اظهارنامه را ارسال و Tax Refund شما را دریافت کرده است، باید بلافاصله فرم 14039 را تکمیل و به آدرس زیر ارسال کنید:
Internal Revenue Service
P.O. Box 9039
Andover, MA 01810-0939
اگر IRS پس از بررسی فرم فوق تشخیص داد که شما قربانی سرقت هویت هستید، مبلغی که به عنوان Tax refund به شما تعلق می گرفته را به شما پرداخت خواهد کرد اما این روند حدود ۱۸ ماه طول خواهد کشید.
👈 در برخی موارد سیستم هوشمند IRS برخی از اظهارنامه ها را به دلیل مشکوک بودن به سرقت هویت متوقف و از ثبت آن ها جلوگیری می کند. در این حالت برای شما یک نامه تحت عنوانRequest for Identity Verification یا Letter 5071C ارسال می شود و از شما درخواست می شود که هویت خود را برای IRS تایید کنید. توجه داشته باشید که این درخواست صرفا از طریق پست برای شما ارسال می شود و IRS هرگز از طریق ای میل یا تلفن با شما تماس نمی گیرد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

انتشار توسط سایت ایرانیان آمریکا

razagi-final

منبع :  کانال تلگرامی ((آشنایی با قوانین مالیاتی- Tax Return Farsi))

اظهار نامه مالیاتی

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!