اسلحه مفقود شده کلانتر سابق تگزاس همچنان پیدا نشده است!

 

اسلحه مفقود شده کلانتر سابق تگزاس همچنان پیدا نشده است : قانون حمل اسلحه یکی از قوانین بحث برانگیز در آمریکا بوده است و همیشه مخالفان و موافقان این قانون در مقابل یکدیگر قرار می گرفتند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا همانطور که مطلع هستید هر اسلحه و حتی گلوله های آن نیز صاحب مشخصی دارد و مسلما مسئولیت هر اسلحه و استفاده از آن با صاحب اسلحه است و حالا فرض کنید که اسلحه یک کلانتر با سابقه تگزاسی گم شده باشد!!

کلانتر سابق در ایالت تگزاس که هم اکنون برای فرمانداری از طرف دموکرات ها در حال مبارزه است در اطلاعیه اعلام که تمام مسئولیت استفاده از این اسلحه با وی است و این در حالی است که همچنان نیز افرادی در حال جستجو برای یافتن این اسلحه هستند .

razagi-final

Lupe Valdez که کلانتر سابق منطقه دالاس بوده است و بنا بر گفته ها بعد از اینکه در ماه دسامبر وی کار خود در دپارتمانش را به پایان رساند یک اسلحه ۹ میلی متری برتا را تحویل نداده است و ماموران به دنبال بافتن این اسلحه هستند.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

این شخص به مدت ۱۳ سال در این سمت بوده  است که اخیرا برای مبارزه با نامزد جمهوری خواهان Greg Abbott از سمت خود کناره گیری کرد که با این مشکل رو به رو شده است که بنا به گفته خودش در هنگام جا به جایی این اسلحه در جایی افتاده است.

این شخص که فردی با تجربه است اعلام کرده است که در مدت ۴۰ سال سابقه کاری همیشه اسلحه داشته است و هیچ موقع در مقابل مسئولیت آن شانه خالی نکرده است و این بار نیز هر مشکلی برای این اسلحه به وجود بیاید وی پاسخگو خواهد بود و باید دید که سر انجام این اسلحه پیدا می شود یا خیر و این در حالی است که همچنان ماموران در حال تحقیق در این بار هستند.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع :  kxan

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

اسلحه مفقود شده

razagi-final
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!
بستن