استفاده از بخشی از منزل مسکونی به عنوان دفتر و کسر هزینه های آن از درآمد مشمول مالیات (Home-office) !

 

 استفاده از بخشی از منزل مسکونی به عنوان دفتر و کسر هزینه های آن از درآمد مشمول مالیات (Home-office).
به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از کانال تلگرامی ((آشنایی با قوانین مالیاتی- Tax Return Farsi)) اگر شما هم از افرادی هستید که از قسمتی از منزل خود برای انجام امور کاری استفاده می کنید، ممکن است بتوانید مقداری از هزینه هایی را که در رابطه با منزل مسکونی خود متحمل می شوید به عنوان هزینه های کاری از درآمد مشمول مالیات خود کسر کنید.
قوانین مالیاتی آمریکا اجازه می دهد با لحاظ شرایط زیر از مزیت Home-office deduction استفاده و درآمد مشمول مالیات خود را کاهش دهید:
۱- قسمتی از منزل که برای امور کاری استفاده می شود باید به صورت اختصاصی (exclusively) به انجام امور کاری اختصاص داشته باشد و کار دیگری در آن انجام نشود‌. البته لازم نیست که حتما اتاق جداگانه ای برای امور کاری در منزل داشته باشید و می توانید بخشی از یک اتاق را نیز به صورت اختصاصی برای امور کاری استفاده کنید. با این حال از آن بخش نباید هیچ استفاده شخصی انجام شود. برای مثال، اگر در گوشه ای از اتاق غذاخوری منزلتان میزی را برای انجام امور کاری قرار داده اید، می توانید از امتیاز Home-office استفاده کنید. اما اگر در ساعاتی از روز کارهایتان رو روی میز غذاخوری انجام می دهید شرط استفاده اختصاصی را دارا نیستید.
۲- باید از قسمت اختصاص داده شده برای امور کاری به صورت متداوم و منظم (regularly)استفاده کنید. مثلا لازم نیست هر روز از آن قسمت استفاده کنید اما باید هفته ای یک‌ یا چند روز از آن برای انجام کارهای کسب و کارتان استفاده کنید.
۳- دفتر خانگی (Home-office) لازم نیست محل اصلی انجام کارهای شما باشد بلکه کافی است از آن برای امور کاری خود استفاده کنید. برای مثال اگر شغل شما لوله کشی یا تعمیرات ساختمان است ممکن است محل اصلی انجام کار شما منازل و ساختمان های متعلق به دیگران باشد اما شما می توانید با اختصاص دادن بخشی از منزل خود به انجام امور اداری کسب و کارتان(مثل تنظیم و ارسال صورتحساب ها) از مزیت ‌Home-office deduction بهره بگیرید.

⚠️در قانون مالیات جدید که از امسال (۲۰۱۸) اجرا می شود، امکان استفاده کارمندان از Home-office deduction حذف شده و کارمندانی که از منزل کار می کنند دیگر حق استفاده از این Deduction را ندارند. بنابراین در قانون مالیات امسال تنها صاحبان کسب و کار (business owners) و افراد که خوداشتغال (self employed) هستند می توانند ادعا کنند که دارای دفتری در منزل مسکونی خود هستند.

🤝 کانال تلگرامی ((آشنایی با قوانین مالیاتی- Tax Return Farsi)) به منظور آموزش و آشنایی فارسی زبانان مقیم آمریکا با حقوق و تکالیف مالیاتی خود زیر نظر کیانوش رزاقی، وکیل رسمی دادگستری در ایالات متحده، فعالیت می کند. با معرفی کانال ما به دوستان خود در گسترش قانونمداری و کمک به آموزش قانون در جامعه ایرانیان مقیم آمریکا سهیم باشید.

عضويت  در ایرانیان آمریکا
razagi-final

انتشار توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع :  کانال تلگرامی ((آشنایی با قوانین مالیاتی- Tax Return Farsi))

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

 

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!