استخدام کارمند کار در خانه شرکت خدمات مالی امریکن اکسپرس

 

استخدام کارمند کار در خانه شرکت خدمات مالی امریکن اکسپرس . شرکت خدمات مالی امریکن اکسپرس (American express)،در حال استخدام کارمند است و شما می توانید در خانه کار کنید. آیا به دنبال کاری هستید که به راحتی بتوانید در خانه انجام بدهید؟  بهترین گزینه برای شما شاید امریکن اکسپرس باشد. این کمپانی در حال استخدام کارمند برای کار در خانه از سر تا سر کشور می باشد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از  ABC13 امریکن اکسپرس جزو بیست کمپانی اول ارائه کار در منزل است که کارهایی از قبیل خدمات مشتریان، خدمات مسافرتی و سبک زندگی، خدمات فروش، منابع انسانی و حسابداری ارائه می دهد. شرکت به دنبال افراد حرفه ای برای پاسخگویی به تلفن ها و سوالات مشتریان است که بتوانند سریع به تلفن آن ها پاسخ بدهند و مشتریان را راهنمایی کنند.

حداقل حقوق این کار فول تایم اما انعطاف پذیر، برای شروع 15.73 دلار در ساعت است. علاوه بر حقوق ساعتی، شما به طور ماهیانه بر اساس میزان و نحوه عملکرد خود در پاسخگویی به مشتریان، بر اساس نظرسنجی هایی که از آن ها می شود، و میزان پیگیری شما در پاسخگویی بهتر به مشتریان، اضافه حقوق دریافت خواهید کرد.

razagi-final

استخدام کارمند کار در خانه شرکت خدمات مالی امریکن اکسپرس .کار در خانه با ساعتی بیش از 12 دلار برای شروع 15.73 دلار در ساعت :

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

عضويت  در ایرانیان آمریکا
razagi-final
x

Check Also

موفقیت در کار...یاد بگیرید اون ساعت لامذهب چه جوری کار میکنه!

موفقیت در کار…یاد بگیرید اون ساعت لامذهب چه جوری کار میکنه!

  چند هفته پیش وقتی منتظر بودم سوار هواپیمای یونایتد ایرلاینز از شهر هیوستون به ...

error: Content is protected !!