استخدام کارمند کار در خانه شرکت خدمات مالی امریکن اکسپرس

494

استخدام کارمند کار در خانه شرکت خدمات مالی امریکن اکسپرس . شرکت خدمات مالی امریکن اکسپرس (American express)،در حال استخدام کارمند است و شما می توانید در خانه کار کنید. آیا به دنبال کاری هستید که به راحتی بتوانید در خانه انجام بدهید؟  بهترین گزینه برای شما شاید امریکن اکسپرس باشد. این کمپانی در حال استخدام کارمند برای کار در خانه از سر تا سر کشور می باشد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از  ABC13 امریکن اکسپرس جزو بیست کمپانی اول ارائه کار در منزل است که کارهایی از قبیل خدمات مشتریان، خدمات مسافرتی و سبک زندگی، خدمات فروش، منابع انسانی و حسابداری ارائه می دهد. شرکت به دنبال افراد حرفه ای برای پاسخگویی به تلفن ها و سوالات مشتریان است که بتوانند سریع به تلفن آن ها پاسخ بدهند و مشتریان را راهنمایی کنند.

حداقل حقوق این کار فول تایم اما انعطاف پذیر، برای شروع ۱۵٫۷۳ دلار در ساعت است. علاوه بر حقوق ساعتی، شما به طور ماهیانه بر اساس میزان و نحوه عملکرد خود در پاسخگویی به مشتریان، بر اساس نظرسنجی هایی که از آن ها می شود، و میزان پیگیری شما در پاسخگویی بهتر به مشتریان، اضافه حقوق دریافت خواهید کرد.

استخدام کارمند کار در خانه شرکت خدمات مالی امریکن اکسپرس .کار در خانه با ساعتی بیش از ۱۲ دلار برای شروع ۱۵٫۷۳ دلار در ساعت :

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!