نیروی دریایی ارتش امریکا و شرایط استخدام در آن

شرایط استخدام در نیروی دریایی ارتش امریکا
3,888

نیروی دریایی ارتش امریکا ! برای کسانی که تا الان در نیروی دریایی ارتش امریکا استخدام نبوده اند.اگر شما تا الان در نیروی دریایی آمریکا خدمت نکرده اید مسلما سوالات بسیاری در مورد چند و چون کار خواهید داشت ما به شما خواهیم گفت ورود به نیروی دریایی آمریکا یعنی ورود به یک دنیایی کاملا جدید دنیایی مملو از انسان های حرفه ای و ماهر و دنیایی از تجهیزات باورنکردنی که هرگز به عمر خود در هیچ جایی دیگر ندیده اید .

توجه داشته باشید عضویت در نیروی دریایی ارتش امریکا تنها خدمت به عنوان یک مبارز و سربار نخواهد بود و ممکن است شما به عنوان یک پرسنل تمام وقت یا حتی پاره وقت در نیروی دریایی استخدام شوید.در پایین تمام اطلاعات لازم برای ورود به نیروی دریایی ارتش امریکا و مراحلی که باید سپری کنید آورده شده است .

توجه : این مقاله در تاریخ ۱۲٫۳٫۲۰۱۷ از سایت نیروی دریایی آمریکا توسط سایت ایرانیان آمریکا ترجمه شده است و با توجه به اینکه شرایط عضویت در ارکان نظامی آمریکا دائما در حال تغییر هستند بدیهی است قبل از هرگونه اقدام با مراجعه به نیروی دریایی ارتش امریکا باید با مراجعه سایت نیروی دریایی آمریکا از صحت اطلاعات زیر اطمینان حاصل نمایید.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=yaXZxqseqP4&w=560&h=315]

مدارک مورد نیاز برای استخدام

شهروندی

شما برای پیوستن به نیروی دریایی ارتش امریکا یا باید آمریکایی باشید (مادرزادی) یا شهروندی این کشور را داشته باشید.ملیت شما به هیچ عنوان مهم نیست  تنها باید به صورت قانونی وارد خاک آمریکا شده باشید و برای اقامت موقت یا دائم در خاک آمریکا درخواست داده باشید. اگر از کشور دیگری قصد عضویت در نیروی دریایی آمریکا را دارید ابتدا وارد آمریکا شده و سپس برای درخواست اقامت یا همان گرین کارد درخواست بدهید.

سن

عموما سن درخواست کنندگان باید بین ۱۸-۳۹ سال باشید زیرا آنها باید تا قبل از ۶۰ سالگی ۲۰ سال به نیروی دریایی ارتش امریکا خدمت کنند.

سلامت جسمی و قد

شما قبل از ورود به نیروی دریایی ارتش امریکا باید یک تست آمادگی جسمانی دهید که باید حتما از آن امتحان با موفقیت خارج شوید .قد لازم برای ورود به نیروی دریای آمریکا چه برای خانوم ها چه برای آقایان باید بین ۶۰ تا ۸۰ اینچ باشد.

تحصیلات

حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز برای استخدام دیپلمی است که در پایان دوران دبیرستان میگیرید. برای استخدام به عنوان یک افسر حتما باید یک دوره چهار ساله در دانشگاه را سپری کرده باشید.

تمرینات و مراحل آموزشی

خدمت کردن در نیروی دریایی آمریکا نیازمند حداقل یک آخر هفته تمرین نظامی در ماه و دو هفته در سال تمرین عمومی میباشد . اغلب این تمرین ها میتواند در نزدیک ترین محل به زندگی شما باشد.

تمرینات نظامی

تمرینات معمولی نظامی شما باید ۱۶ ساعت در ماه باشد و در نزدیک ترین منطقه اموزشی نزدیک به محل زندگی شما انجام میگیرد و در کل خاک آمریکا بیش از صد ها منطقه اموزشی نیروی دریایی وجود دارد که میتوانید از این بابت آسوده خاطر باشید. توجه داشته باشید که ممکن زمان تمرینی بر اساس صلاح دید در طول روز های هفته باشد .

تمرینات سالانه

به مدت دو هفته در طول یک سال شما تمرین ویژه سالانه دارید که ممکن است در سر تا سر خاک آمریکا یا حتی سر تا سر دنیا باشد و توجه داشته باشید این تمرین ها بر اساس آموخته های شما در تمرینات ماهانه خود است اما ممکن است بنا بر احتیاج استفاده از مهارت های دیگر را نیز در دستور کار خود قرار دهید.

خدمت ضرورت

برای کسانی که تا قیل از این هرگز در نیروی دریایی خدمت نکرده اند خدمت ضرورت به مدت ۲ تا ۸ سال ممکن است اتفاق بیافتد .اما در طول این مدت حقوق و مزایا نیز به آنها تعلق میگیرد. دوره افسری بر اساس تقاضا معمولا به مدت ۲ سال یا کمتر می باشد.

آموزش ابتدایی اولیه برای استخدام (سربازان عادی )

اگر این اولین بار است که در ارتش استخدام میشوید به عنوان یک ملوان تازه کار باید تمرینات و آموزش های اولیه معروف به بوت کمپ را انجام دهید.

آموزش افسری

اگر تا به امروز در نیروی دریایی به عنوان یک افسر خدمت نکرده اید ابتدا باید دوره  Direct Commission Officer (DCO) School را گذرانده . توجه داشته باشید بر اساس شغل  شما در نیروی دریایی ممکن است دوره های بیشتری برای گذراندن داشته باشید.

به عنوان یک هنر جو که برای اولین بار به خدمت نیروی دریایی در می آید مهارت ها و شخصیت شما به میزان زیادی تغییر کرده و با توجه به آموزش های متنوع نیروی دریایی شما را برای یک زندگی حرفه ای در سرتاسر عمرتان آماده میکند.

عضویت در نیروی دریایی آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع :US.NAVY

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!