ارسال دارو به ایران و کمک های انسان دوستانه غذایی از آمریکا به ایران نیازمند اخذ مجوز از دولت آمریکا نیست

ارسال دارو ، غذا و کمک های انسان دوستانه غذایی از آمریکا به ایران نیازمند اخذ مجوز از دولت آمریکا نیست. دفتر وکالت کیانوش رزاقی ضمن ابراز همدردی با بازماندگان و آسیب دیدگان زلزله غرب ایران به اطلاع می رساند بر اساس ماده ۲۰۱ فصل ۵۶۱ قانون تحریم های مالی ایران و مواد ۵۳۱ و ۵۳۲ فصل ۵۶۰ آئین نامه تحریم ها و دادوستد با ایران (ITSR) ارسال کمک های بشردوستانه غذایی و دارویی برای مردم ایران (و نه دولت ایران) از شمول مقررات تحریم های ایران معاف است. به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از دفتر وکالت کیانوش…

Review Overview

User Rating: 4.85 ( 1 votes)

ارسال دارو ، غذا و کمک های انسان دوستانه غذایی از آمریکا به ایران نیازمند اخذ مجوز از دولت آمریکا نیست. دفتر وکالت کیانوش رزاقی ضمن ابراز همدردی با بازماندگان و آسیب دیدگان زلزله غرب ایران به اطلاع می رساند بر اساس ماده ۲۰۱ فصل ۵۶۱ قانون تحریم های مالی ایران و مواد ۵۳۱ و ۵۳۲ فصل ۵۶۰ آئین نامه تحریم ها و دادوستد با ایران (ITSR) ارسال کمک های بشردوستانه غذایی و دارویی برای مردم ایران (و نه دولت ایران) از شمول مقررات تحریم های ایران معاف است.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از دفتر وکالت کیانوش رزاقی در مریلند ارسال دارو، غذا و کمک های انسان دوستانه غذایی از آمریکا به ایران نیازمند اخذ مجوز از دولت آمریکا نیست لذا افراد می توانند نسبت به ارسال دارو و موادغذایی جهت کمک به زلزله زدگان اقدام کنند.
⚠️ ارسال پول به ایران جهت کمک به زلزله زدگان شامل مجوز بالا نمی شود اما دولت آمریکا و OFAC درخواست های مربوط به صدور مجوز جهت انتقال پول به سازمان های غیردولتی فعال در زمینه کمک رسانی به آسیب دیدگان را به صورت خارج از نوبت مورد رسیدگی قرار می دهد. دفتر وکالت کیانوش رزاقی آمادگی دارد اقدامات حقوقی لازم جهت اخذ مجوز OFAC برای ارسال پول به ایران برای کمک به آسیب دیدگان زلزله اخیر را به صورت رایگان بر عهده بگیرد‌. افراد و سازمان های خیریه ای که مایل به اخذ این مجوز هستند می توانند از طریق این ای میل برای دریافت خدمات رایگان دفتر ما در این مورد اقدام کنند:

RAZAGHILAWAPPOINTMENT@GMAIL.COM

اولین شبکه خبرگزاری فارسی زبان در ایالت تگزاس

لطفا در قسمت Subject کلمه زلزله یا earthquake را درج کنید.

imageproxy

پاورقی :

«زلزله زدگان کرمانشاه را کمک کنیم»

خانواده بنیاد کودک در گذشت صدها تن از هموطنان عزیزمان را در حادثه زلزله استانهای غربی و جنوب غربی ایران تسلیت میگوید.
به همین خاطر، حساب ویژه ای برای کمک به قربانیان زلزله تعبیه شده که از کلیه هموطنان عزیز درخواست میشود کمکهای خود را به آن ارسال دارند تا از طریق دفتر بنیادکودک در شهر کرمانشاه ، برای توزیع کمکها اقدام گردد. کلیه کمکهای شما در آمریکا، از معافیت مالیاتی برخوردار است.

گوئی همین دیروز بود که برای کمک رسانی به زلزله زدگان آذربایجان همه دست به دست هم دادیم ولی قهر طبیعت پایان ندارد و این بار زلزله، هموطنان کرمانشاهی ما را عزادار کرده است. امیدواریم همانگونه که توانستیم با همکاری یکدیگر در منطقه ورزقان آذربایجان مدرسه ای برای زلزله زدگان بسازیم، اینبار نیز با همت شما، مرهمی باشیم برای زخم بازماندگان این حادثه.

ادرس کمک 

© 2017 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

جشن عروسی زوجی در زیر آب

جشن عروسی زوجی در زیر آب که در وبسایت با یکدیگر دیدار کردند

جشن عروسی زیر آب زوجی که در وبسایت  plenty of fish با یکدیگر دیدار کردند ...

google-site-verification: googlecce377d486895c51.html