احداث دیوار مرزی بین آمریکا و مکزیک به تگزاس رسیده است و به زودی شروع می شود!

 

احداث دیوار مرزی بین آمریکا و مکزیک به تگزاس رسیده است و به زودی شروع می شود : شاید دونالد ترامپ یکی از معدود رهبران دنیا باشد که تمام توان خود را برای اجرایی کردن وعده های قبل از به قدرت رسیدنش به کار گرفته است و یکی از جنجال برانگیزترین وعده های وی اخداث دیوار در مرز آمریکا و مکزیک است که با موافقت ها و مخالفت های زیادی به همراه بود اما دولت وی در حال پیش بردن کار خود هستند و به زودی احداث این دیوار در تگزاس نیز شروع خواهد شد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا مقام های فدرال در ایالت تگزاس اعلام کردند که قرارداد 145 میلیون دلاری با یک شرکت تگزاسی برای کشیدن یک دیوار 6 مایلی در طول مرز مکزیک و آمریکا  که به منطقه ای به نام Rio Grande Valley معروف است به توافق رسیده است.

گشت مرزی و گمرک ایالات متحده آمریکا در طی این بیانیه SLSCO اعلام کرد که کار ساخت دیوار 18 فوتی بتنی و یک پارچه در ماه فوریه در ایستگاه McAllen آغاز می شود و طول فنس های کنونی را نیز افزایش می دهند.

razagi-final

این اولین قسمت از طرح رییس جمهور ترامپ در مورد احداث دیوار مرزی بین آمریکا و مکزیک است که در منطقه Rio Grande Valley یکی از شلوغ ترین مسیر های رفت آمد قاچاق به خاک آمریکا می باشد .

مسئولان دولتی اخیرا دیواری به طول دو مایل و ارتفاع 30 فوت را در مرز کالیفرنیا به اتمام رسانده اند که بخش مهمی از طرح رییس جمهور ترامپ در تکمیل دیوار کشی بین کشور آمریکا و مکزیک است.

دونالد ترامپ سیاست های ضد مهاجرت غیر قانونی به کشور آمریکا را بیش از پیش سرعت داده است و شاید یکی از اصلی ترین دلایل آن انتخابات میان دوره ای باشد و در همین راستا همانطور که در خبر ها در چند روز گذشته شنیده اید نیرو های زیادی را به مرز آمریکا ارسال کرده اند تا از موج آورگانی که از آمریکای مرکزی به آرامی در حال مهاجرت به آمریکا هستند جلوگیری شود.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

منبع : ABC

احداث دیوار مرزی

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!