آموزش دریافت سوشیال سکیوریتی بنفیت در خاک آمریکا

682

آموزش دریافت سوشیال سکیوریتی بنفیت در خاک آمریکا :زمانی که شما در خاک آمریکا برای رهن یک خانه یا خرید آن و یا حتی گرفتن یک وام اقدام میکنید یکی از اصلی ترین مدارک لازم مدرکی است که  Social Security benefits شما را اثبات کند .

شما باید مواردی همچون اینکه هرگز برای بازنشستگی و ناتوانی و کمک های امنیتی و کمک های پزشکی درخواست نداده اید یا در حال استفاده از این موارد نبوده اید را ثابت کنید .

اگر تمام این موارد برای شما صحیح است اکانت شخصی  my Social Security بهترین و سریع ترین راه برای اثبات بنفیت شما است .

شما میتوانید این بنفیت را از طریق مراجه آنلاین به اکانت خود بگیرید  ولی توجه داشته باشید که برخی مردم ممکن است از اعبارات دیگری همچون :

“budget letter,” “benefits letter,” “proof of income letter,” “proof of award letter

برای این مدرک نیز استفاده کنند و همگی آنها به یک معنی هستند .

 

در گام اول اکانت خود را درست کنید

اگر هنوز اکانت امنیت اجتماعی را ندارید میتوانید به راحتی آن را برای خود ایجاد کنید .

ابتدا به آدرس  www.socialsecurity.gov/myaccount  رفته و گزینه “Sign In or Create an Account.” اطلاعاتی که برای ثبت نام نیاز دارید مدارکی هستند  که اطلاعات شخصی شما را اعلام میکنند همچون آدرس ایمیل شما یا شماره امنیت اجتماعی شما و بعد از آن یک نام کاربری و رمز عبور تهیه کنید و در ادامه از شما درخواست میکنند برای امنیت بیشار حساب کاربری خود یک رمز دو مرحله ای اعلام کنید که با افزودن شماره تلفن یا ایمیل این مرحله نیز به پایان میرسد.

حالا میتوانید به راحتی بعد از تکمیل حساب کاربری خود با انتخاب گزینه “get benefit verification letter.”  برگه مورد نیاز خود را بگیرید و یا آن را مشاهده کنید .

در نظر داشته باشید این سایت به دلیل امنیت بالا اطلاعات مکان بی دغده برای ذخیره اطلاعات شخصی شما است.

 

 

آموزش دریافت سوشیال

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : .usa.gov

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!