آمریکا به گوگوش ویزا نمیدهد

35947439559110195

دستور ترامپ مبنی بر ممنوعیت سفر شهروندان ۷ کشور به آمریکا, گوگوش خواننده معروف ایرانی را هم به دام انداخت، براساس برخی گزارش ها خانم گوگوش هم‌اکنون در کشور انگلیس گیر افتاده و راهی‌ برای بازگشت به آمریکا ندارد.»
طبق فرمان جدید دونالد ترامپ مبنی بر ممنوع الورودی شهروندان ۷ کشور از جمله ایران به ایالات متحده آمریکا یک سایت فارسی‌زبان گزارش داد که خواننده معروف ایرانی گوگوش نیز در دام این قانون افتاده است.
به گزارش سایت «Iran Dn» که اخبار ایرانیان مقیم سوئد را به زبان فارسی پوشش می‌دهد «در پی‌ این ممنوعیت بسیاری از شهروندان ایرانی‌-آمریکایی از مرزها بیرون ماندند و در حال حاضر با وجود کار و زندگی‌ و خانواده خود در آمریکا، مقدور به بازگشت به کشور دوم خود (آمریکا) نیستند.»
در ادامه این گزارش آمده است که خواننده معروف ایرانی گوگوش که دارای کارت سبز (گیرین کارد) آمریکا است نیز در دام قانون ترامپ افتاده است اما همین گزارش می‌افزاید که گوگوش شهروند آمریکا است.
این سایت بدون اشاره به منبع خود افزوده «خانم گوگوش که برای ضبط یک آلبوم جدید از آمریکا به لندن سفر کرده بود، پس از قانون جدید، هم‌اکنون در کشور انگلیس گیر افتاده و راهی‌ برای بازگشت به آمریکا ندارد.»
به گزارش «Iran Dn»، وکیل گوگوش طی‌ یک تماس تلفنی با او، خاطر نشان کرده که سفر دوبارهٔ این خواننده به آمریکا را اصلا در شرایط فعلی‌ توصیه نمی‌کند.»
هنوز هیچ منبع مستقل و یا نزدیک به گوگوش صحت این خبر را تایید نکرده است. این خواننده برجسته ایرانی پس از انقلاب سال ۱۹۷۹ در ایران برای سال‌ها فعالیت هنری خود را متوقف کرد و پس از خروج از این کشور بار دیگر آوازخوانی را از سر گرفت.
بنا بر این گزارش «شرایط فعلی‌ می‌تواند در رفت و آمد و برگزاری کنسرت برای تمامی‌ هنرمندان ایرانی‌-آمریکایی تاثیر منفی‌ بگذارد.»

 

منبع: احیا نیوز

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.

عضويت  در ایرانیان آمریکا
sadaf-omidi
35947439559110195

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

مشروبات الکلی در تگزاس

مشروبات الکلی در تگزاس و چگونگی اخذ مجوز فروش کلی و جزئی

مشروبات الکلی در تگزاس و چگونگی اخذ مجوز فروش کلی و جزئی . چگونه اخذ ...

google-site-verification: googlecce377d486895c51.html