آمازون و چطور بتونیم ارزون ترین اجناس رو خریداری کنیم

565

آمازون و چطور بتونیم ارزون ترین اجناس رو خریداری کنیم . چطور از آمازون خارج بشیم و بتونیم ارزون ترین اجناس رو خریداری کنیم. فکر میکنید با بهترین قیمت ها خرید می کنید؟ پس حتما شگفت زده میشید. آمازون گزینه های زیادی برای انتخاب قیمت های ارزون داره، پس تعجبی نداره که یکی از معروف ترین سیستم های خرید و فروش آنلاین باشه.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  به نقل از Join Honey اما تو این سیستم ، امکان مقایسه کردن و پیدا کردن بهترین قیمت ها و انجام بهترین معاملات تقریبا غیر ممکنه. حتی یک مشتری که خیلی هم مواظب باشه احتمال داره که بیش اندازه پول پرداخت کنه. اتفاقی که برای خود من افتاده، مخصوصا وقتایی که عجله دارم.

خوشبختانه راه مطمئن تر و ارزون تری هم برای خرید کردن وجود داره، استفاده از “هانی”(honey)، به جای Amazon . این مرورگر عالی، بخاطر ویژگی کوپن خودکار که داره خیلی مشهور شده و علاوه بر این، از یه ابزار قدرتمند فروشگاه آمازون استفاده می کند که باعث می شه بتونید مقدار زیادی پول در خریدهاتون پس انداز کنید. بله این مرورگر با برنامه عضویت “پرایم” آمازون کار میکنه.

نحوه کارکرد این مرورگر:

طبق معمول از Amazon  خرید کنید. و به صفحه محصولات مورد نیاز که می خواید بخرید برید، مرورگر هانی چک میکنه که قیمتی که در صفحه نمایش داده می شه، کمترین قیمت موجود در بازار باشه. در یک چشم به هم زدن، این مرورگر مالیات فروش، هزینه ارسال، رده فروشنده جنس ، و وضعیت پرایم رو نمایش میده.

اگر قیمت و معامله بهتری پیدا کنه، با یه برچسب نارنجی رنگ به شما نشون میده که چه اندازه امکان پس انداز با انتخاب فروشنده های دیگه دارید. من تونستم از ۲ سنت تا صدها دلار رو پس انداز کنم و زحمت زیادی هم نداره.

برای خرید این میز غذاخوری، هانی یه پیشنهاد به من داد که باعث شد بتونم فقط با یک کلیک کردن، ۶۳٫۴۴ دلار پس انداز کنم. خرید یه قهوه ساز قرمز رنگ برای من همین اندازه آسون بود و باعث شد بتونم ۱۷٫۵۰ دلار ذخیره کنم. تنها با خرید کردن از یه فروشنده دیگه تو Amazon .

در عرض ده ثانیه تونستم ۱۷٫۵۰ دلار پس انداز کنم و ارسالش هم دقیقا مثل Amazon ، دو روز طول کشید. یه جنس، یه زمان ارسال، اما ارزون تر. بعضی وقتا قیمتی که نمایش داده شده، ارزون ترینه، اما در هر صورت، هانی به شما این رو میگه. به این طریق میتونید مطمئن باشید که کلاه سرتون نرفته و هر وقت که از آمازون خرید میکنید، پس اندازتون بیشتر خواهد شد.

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!