آتش بازی دیوانه وار یک زن در فیلادلفیا به دلیل نگرفتن آبجو رایگان + ویدئو!

 

آتش بازی دیوانه وار یک زن در فیلادلفیا به دلیل نگرفتن آبجو رایگان + ویدئو : یک زن در فیلادلفیا بعد از اینکه به یک اغذیه فروشی در این شهر رفت و از فروشنده درخواست یک آبجو رایگان کرد و با مخالفت فروشنده مواجه شد در اقدامی عجیب شروع به آتش زدن یک اسپری آتش زا کرد و به سمت داخل رستوران آن را برد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  این زن که موهای قرمزی داشت از شرایط مساعدی برخوردار نبود و فیلم اقدام آن توسط ماموران پلیس به نمایش در آمد و در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

این اتفاق در تاریخ ۲۰ نوامبر در مکانی به نام Wyncote Beer Deli در ساعت ۱۰:۳۰ صبح رخ داد Yang Lin صاحب این رستوران اعلام کرد که این زن درخواست یک آبجو کرد و بعد از آنکه پول کافی برای پرداخت آن را نداشت اقدام به این کار کرد.

razagi-final

بعد از عصبانی شدن این زن از عدم دریافت آبجوی رایگان مالک این رستوران از وی خواست که آنجا را ترک کند و همین درخواست باعث شد وی بیشتر عصبانی شود و بعد از آن خواست که با من وارد درگیری شود.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

در تصاویری که توسط پلیس این منطقه منتشر شد این زن از کیف خود یک اسپری مو در آورد و با یک فندک محتویات آن که به شدت آتش زا هستند را به آتش کشید و به نوعی یک مشعل درست کرد و به سمت فروشنده آن را گرفت.

بلافاصله بعد از این اتفاق این زن از شعله آتش فرار کرد و خوشبختانه هیچ آسیبی متوجه وی نشد. و پلیس فیلادلفیا نیز بعد از مشاهده ویدیو حادثه اعلام کرد باعث خوشحالی است که این آتش بازی موجب شعله ور شدن آتش در مغازه نشد و هیچ آسیبی به محل کسب نرسید.

پلیس فیلادلفیا اعلام کرده است مشخصات زنی که در تصویر مشاهده می شود تحت تعقیب است و اگر کسی وی را می شناسد باید با ماموران پلیس تماس حاصل نماید.

ویدئو این حادثه را در این لینک مشاهده کنید

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

منبع : NYPOST

razagi-final
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!
بستن