كلاهبرداري ميليوني به بهانه گرفتن گرين كارت امريكا

به گزارش سايت ايرانيان آمريكا به نقل از دفتر وكالت كيانوش رزاقي واقع در مريلند طرح شکایت علیه یکی از دفاتر حقوقی منطقه واشنگتن دی سی به اتهام مشارکت در کلاهبرداری چندمیلیون دلاری. تعدادی از شهروندان ایران شکایتی را از یکی وکلای منطقه واشنگتن دی سی به اتهام کلاهبرداری تقدیم دادگاهی در آمریکا کرده اند.


این ایرانیان که از طریق یکی از دفاتر حقوقی برای دریافت گرین کارت از طریق سرمایه گذاری ۵۰۰ هزار دلاری اقدام نموده بودند مدعی هستند که این وکیل با فریب و وعده های دروغ آن ها را راضی به سرمایه گذاری در پروژه ای به نام Palme House در ایالت فلوریدا کرده در حالیکه این پروژه فاقد شرایط لازم برای تایید آن توسط USCIS و اخذ گرین کارت از طریق سرمایه گذاری در آن بوده است.
در شکایت این عده گفته شده است که این وکیل قبول کرده که بابت معرفی هر سرمایه گذار به این پروژه مبلغ ۴۰ هزار دلار به صورت مخفیانه از شرکت سرمایه پذیر دریافت می کرده است. این مبلغ علاوه بر ۱۷۵۰۰ دلاری بوده که این دفتر به عنوان حق الوکاله از هر یک از شاکیان دریافت کرده است.
شاکیان پرونده در شکایت نامه ای که توسط وکیل خود ثبت کرده اند بیان نموده اند که این دفتر حقوقی با وعده هایی مانند مطمئن بودن پروژه و تضمین برگشت سرمایه در صورت عدم اخذ گرین کارت آن ها را فریب داده و مبلغ ۵۰۰ هزار دلار از هر سرمایه گذار برای پروژه ای در فلوریدا دریافت کرده است.
شاکیان می گویند پس از گذشت ۴ سال درخواست گرین کارت آن ها توسط دولت رد شده و پول آن ها هم بازگردانده نشده است در حالیکه بر طبق توافق باید پول آن ها تا زمان تایید پروژه و درخواست گرین کارت در حساب امانی باقی می ماند.
شاکیان همچنین مدعی هستند که این دفتر حقوقی با کتمان واقعیت مساله رد شدن درخواست گرین کارت آن ها را از آن ها مخفی کرده و این افراد تنها زمانی از واقعیت خبردار شده اند که در اواسط سال ۲۰۱۶ با استخدام وکیل دیگری به جستجوی واقعیت پرداخته اند. اگر شما هم مالباخته هستيد ميتوانيد براي اطلاعات بيشتر با دفتر وكالت كيانوش رزاقي در مريلند تماس بگيريد .
منبع : صفحه رسمي دفتر وكالت كيانوش رزاقي در فيسبوك

ship-600

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

این ماریجوانا نیست

این ماریجوانا نیست !! دردسر یک زوج سالمند برای نگهداری یک گیاه !

این ماریجوانا نیست !! یک زوج پنسیلوانیایی بعد از اینکه چند ساعت به خاطر یک ...